Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehetnek ezek a rosszull...

Mitől lehetnek ezek a rosszullétek? Nem fáj semmim, eddig. De rosszul vagyok, gyorsan dobog a szivem. Ekg-t csináltak. Ott nem volt elváltozás?

Figyelt kérdés
Ma voltam t3,t4,tsh vérvételen.Holnap eredmény.Állandóan sirhatnékom van,ha jön a rosszullét,csak az segit,ha sirok,akkor valamivel jobb lesz.Mitől lehet mindez?
2013. febr. 7. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakran pszichés ok miatt van, kisírod magad és kiadod a feszültséget. Persze várd meg a pajzsmirigyhormon eredményeket.
2013. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon pánikos idő van. Ha hajlamos vagy rá, lehet előjött. Volt valami előzmény, hogy ezeket a vizsgálatokat megcsináltatták?
2013. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a lehető legtöbbet aludni! Nappal pedig valami edzést csinálni. Szedjél idegre ható B komplex vitamint, kálciumot, magnéziumot. Idegkimerültség állhat a tüneteid hátterében.
2013. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alvás valóban fontos tényező lehet. Ha nem alszol eleget és mellé még stresszes is vagy, akkor érthető a heves szívdobogásod. És ez már nem is játék, idővel még el is fajulhat a dolog.
2013. febr. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szétesetem.A heves szivdobogás miatt küldtek

el ezekre a vérvételekre.Már félek minden új naptól.

Valamikor örültem ha sütött a napocska.Mostmár semminek sem tudok örülni:((

2013. febr. 8. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, szorongással kevert depresszió a betegségem, szorongásoldót és kedélyjavítót kapok, nem álmosít és jelentősen javult az életminőségem. Helyi sztk-ba, vagy ahol van pszihiáter rendelés menj el, ott elvégzik a Beck tesztet stb és segíthetnek.
2013. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek jól lettek....(t3,t4,tsh)
2013. febr. 9. 09:27
 8/8 anonim válasza:
Pánikroham. Pszichiáterhez kellene menned, mielőtt pánikbeteg leszel. Ugyanígy kezdtem, eleinte csak alkalomszerűen jöttek. EGK és mindenfajta vizsgálat után nem találták meg a bajom 2 évig. Én is csak arra figyeltem fel, hogy nagyon gyorsan dobog a szívem, de persze voltak más tünetek is: remegés, izzadás, szédülés, csak ezeket nem mondtam az orvosnak, mert nem tűntek fel a szapora szívverés mellett. 2 év után jöttek rá, hogy pánikrohamaim vannak, de ennyi idő elteltével nehéz a gyógyulás.
2013. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!