Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! Megittam 2 liter...

Segítség! Megittam 2 liter kólát 7 óra leforgása alatt és most lüktetnek az ereim, úgy érzem a szívem nagyon gyorsan ver és majd' leáll. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem vizet inni, hogy kisebb koncentráltságban legyen a véremben a koffein. Ez hülyeség?
2014. jan. 7. 20:16
 1/8 csenge2003 válasza:
0%
Már ne vegyél tartós kenyeret. Hívd a temetkezési vállalkozót és a helyi papot, és ami a legfontosabb, hogy írd meg a végrendeletedet. De amúgy hívd fel az orvosodat és ő megmondja, vagy semmit ne csinálj. Majd elmúlik.
2014. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

A víznek semmi köze a vér koffeinkoncentrációjához. Igyál alkoholt! Attól lehet, hogy hígul majd a véred :)

7 óra alatt az nem is sok. Akkor nem nagyon bírod a koffeint. Én sem. Ugyanennyi koffein van 7 dl Red Bull-ban is.

Én is jártam így sajnos. Meg kell várnod, amíg elmúlik. Mást nem tehetsz. Ma este nem fogsz aludni. Kb. 12 órán keresztül fogsz még pumpálni. Menj, sétálj, mozogj. Vehetsz be valami nyugtatót, mondjuk Frontint, de max akkora adagot, amennyit kólaivás nélkül is be mernél venni. Ha van valami doki, akit fel tudsz hívni, kezd azzal.

2014. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második! Az utolsó 1 liter fél óra alatt csúszott le :( Pedig úgy dereng, hogy volt már ilyen, persze nem tanultam belőle.
2014. jan. 7. 20:53
 4/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
30 éves koromig nekem sem kellett figyelnem ezekre. Aztán egyik buliban már éreztem, hogy szarul bírom a koffeint és azóta nem erőltetem. Nem hiányzik.
2014. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sz-ard le, nem halsz bele.



De hát, sem cukros üdcsit, sem koffeint nem kellene így tolni.


Én nagyon bírom a kólt, 2-3 óra alatt le tudnék kényelmesen húzni 2 litert. Nem férnék utána a bőrömbe :D

Csak hülyeség lenne kólával cukrozni magunkat, nemde?


Tápi.

2014. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tápi: nem eszek cukrot, pont tegnap fejtettem ki ezzel szemben a nézeteimet.

A cukor bizonyítottan okoz rákot(sőt, a cukor táplálja a rákos sejteket) és szív- és érrendszeri betegségeket, az édesítőszerekről meg bizonytalan kutatások vannak még, szóval Cola Lightot ittam. :D (Én is paleoz{gat}ok) :)

2014. jan. 9. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudtam mit ittál.


De koffeinnel is lehet vigyázni. Azért ahhoz hogy túladagold vagy igazi bajt okozz vele több kell de.. 2 liter cóla az húzós.


Tudtad, hogy a szulfitos karamell benne növeli a bélfal áteresztő képességét? :D Direkt mint a burgonyafélék lektinjei.. jó cucc. Nekem az a kedvencem benne :D

2014. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A sok kóla árthat, Én nekem is bírom még a szénsavasat sem. Nekem meg az a problémám, hogy naponta megiszok 4 liter vizet, és félek, hogy megint előjön az, hogy ödémás lesz a lábam, úgy bedagadt két éve is hogy sokáig még a cípőbe sem fért bele. Cukros nem vagyok, csak sovány most hízókúrán vagyok (persze eszek is)
2014. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!