Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szeretnék egy felmérést...

Szeretnék egy felmérést végezni, kinek használt valamilyen homeopátás szer?

Figyelt kérdés
Az màr beigazolodott, hogy nagyobb mennyiségben nincs mellékhatàsa, nem kàros, viszont hogy hogy van-e pozitiv hatàsa vagy csak placebo? A gyereknek is adom, hogy hasznàl-e nem tudnàm megmondani.

2014. febr. 26. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak két hete szedem igy még nem tudok sikerrröl beszámolni, de több ismerösömnek segitett már. Van aki neurológiai műtétet uszott meg miatta egy neurológus ajánlotta a szereket. Egy másik ismerösömnek a méhszájsebet mulasztotta el amit szintén müteni akartak már. Meddöségi problémára is sok a sikertörténet pl dupla peteérés. (én is erre szedem most)

Az a fontos hogy orvos ajánlja ne csak egy magát szakembernek kikiáltó valaki.

2014. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oscillococcinumot használunk náthára és hamarabb gyógyulunk és kevésbé erősen jön ki a betegség.
2014. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, rendes orvosnàl voltunk, egy belgyogyàsz irta fel a gyereknek a bogyokat(ekcémàra).
2014. febr. 26. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Oscillococcinum nagyon működik vírusos fertőzésre.


A többi nálam egyáltalán nem használt.Én nem ismerek olyat hogy placebo, vagy működik vagy nem


Nem magyarázok be magamnak semmit de minden irányzatra nyitott vagyok. Ám ha valami nem használt azt pironkodás nélkül meg szoktam mondani , amin rendszerint meg is szoktak sértődni.

2014. márc. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a belladonna (lázra) és a histamin (allergiára) bevált :9
2014. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Aki homeós szarokat ír fel az nem rendes orvos hanem kuruzsló.
2014. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi klasszikus homeopátiázunk. A tünetek alapján választunk szert.de van egy két általánosan használt szerünk pl: a gyerekeknek az arnica C30 az esésekre, szúnyogcsípésre ledum C30, méhcsípésre apis C30 stb. Viszont 2-3 napnál tovább mi sose szedünk egy szert. (nem is célszerű ,mert gyógyszervizsgálati tünetek léphetnek fel) Amint a tünetek változnak aszerint választunk új szert ha szükséges.
2014. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!