Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alternatív gyógyítás vagy orvosi?

Alternatív gyógyítás vagy orvosi?

Figyelt kérdés

Régebben a hajam gyönyörű volt, de az elmúlt években rettenetesen hullani kezdett és elég gyorsan zsírosodik is. Nem számítva az időnkénti iszonyatos fejbőr fájdalmat. Évek óta küzdök ezzel a problémával, de senki nem tudott még rájönni a megoldásra. Az orvosok évente egy hajszesz/vérvétel felírásával elhajtottak, a bio gyógymódokban meg annyira nem tudok/merek hinni. Utolsó próbaként most voltam egy hajvizsgálaton, ahol láttam az eléggé lesújtó eredményt. Ott a vizsgálatot végző hölgy egyből tudott ajánlani 3 dolgot is a problémámra, ami nem hangzott rosszul, ellenben nagyon drága (20 ezer ft). /S az sem igazán győzött meg, hogy hajjal foglalkozó (remélem) szakemberként nem igazán tudta mi az az íriszvizsgálat./

Nem tudom, hogy érdemes lenne-e hasonló szereket orvossal felíratni(hátha vényre olcsóbb)vagy beszélni vele, hogy mit gondol ezekről a készítményekről vagy hagyjam a tétovázást és válasszam az új utat?



2014. márc. 5. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már sokszor segítette az alternatív gyógymód (pl. természetes eredetű vitamin, gyógyfű), olyan esetekben, amikor az orvos nem tudott segíteni gyógyszeresen, egyszer mindenképp szánd rá azt a keretet, ne sajnáld rá a pénzt, sajnos ami jó, annak néha ára is van,szerintem keresgélj ha időd engedi, mert ugyanaz a készítmény változó árban is elérhető lehet (pl. gyógynövénybolt olcsóbb).
2014. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!