Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pszichiátert keresnék, aki a...

Pszichiátert keresnék, aki a természetgyógyászatot elismeri. Debrecenben, de ha tudtok távolabb megbízható szakembert az is jó. Ismertek ilyesféle Pszichiátert?

Figyelt kérdés
Pszichiáter,Természetgyógyászat

2014. ápr. 22. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
:( Miért jutottál erre a kombóra?
2014. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyanból max pszichológus van...
2014. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
A pszichiáter orvosi diplomával rendelkezik és ha neki ott felhozod a természetgyógyászat valamelyik válfaját hát mindjárt ott is tart. Orvos-Természetgyógyász létezik de a testet gyógyítók között. A lélekgyógyászok hamar rád sütik a diagnózist hogy rossz úton jársz és némi kemikáliával(gyógyszerrel) vissza terelnek a jó útra.
2014. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jó a kérdés engem is érdekelne.Ennek híján,megpróbálom magam kezelni magam kisebb sikerekkel.
2014. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Azért, jutottam erre az útra, mert nem szeretnék gyógyszer függő lenni. Illetve szeretném, ha a gyógyulásom másképpen is segítenék. Igen, tudom, hogy általánosságban nem igazán ismerik el az orvosok a természetgyógyászatot. Halottatok már az integrál pszichológiáról? A napokban a tv2 mokkájában volt róla szó és éppen ilyesmiről szól.
2014. máj. 2. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!