Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan Pszichiátert keresnék,...

Olyan Pszichiátert keresnék, aki a Természetgyógyászatot alternatív gyógyulási lehetőségeket elismeri esetleg műveli is. Debrecenben és környékén, de ha tudtok Távolabb Megbízható Szakembert lehet Máshol. Ismertek ilyesféle Pszichiátert?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján döntöd el, hogy mely szavakat kell a mondaton belül nagy betűvel kezdened? Például a "máshol" szónál mi a szabály? Vagy a "távolabb"-nál.
2014. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a szavakat,így ezzel a módszerrel, hogy felhívjam a figyelmet, nyomatékosítsam a mondanivalóm. De, talán nem ez a lényeg...
2014. ápr. 22. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerek és nem is hallottam, hogy lenne ilyen.


L. Ron Hubbard: Dianetika -Az Emberi elme anatómiája című könyv elolvasása nagyon természetes megoldás szerintem.


Nekem sokat segített.

2014. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, nincs épp a közelben (Veszprém), de talán jól jön neked:

[link]

2014. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tébolymarketing című filmet. Keress rá a neten.
2014. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dr. Katona Edit, homeopata, pszichiáter szakorvos


Rendelési hely:

Budapest, XI. ker.

Bejelentkezés:

06-1-361-1876 (h-p: 8:30-9:30)

2014. ápr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Én pedig a napokban hallottam az integrál pszichológiáról, ha érdekelne esetleg benneteket vagy másokat. Az éppen ilyesmiről szól, mint a kérdésem.
2014. máj. 2. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!