Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Depressziós hangulatom van....

Depressziós hangulatom van. Nem szeretnék antidepresszánst többet szedni. Van valami alternatív megoldás?

Figyelt kérdés
Társoságba járok,sportolok,de semmi nem jó,kinszenvedés semmit nem élvezek,a homeopátia és az orbáncfű tea se ért semmit néha pánik rohamaim is vannak és egésznap sírni tudnék,legszivesebben megsemmisülnék... Mit tegyek még?
2014. jún. 13. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözz el, menj külföldre, dugj meg mindent, ha nő vagy akkor duggasd jól meg magad ami mozog. Sportolj, egyél sok édességet. Olyan dolgokat csinálj amiket nem szoktál. Élj!! Kelj fel 10 perccel hamarabb. Szarj 10 perccel tovább. Menj masszázsra. Box edzés. Tegyél ki a lakásba minden féle motivációs plakátot pl: reggel iszol kávét és a kávé főzzöre. Depresszió csak egy állapot egy múló pillanat nem kell olyan komolyan venni mint a tv sugallja. Menj pszichiáterhez vizsgáltasd ki magad. és még valami DUGJ MEG MINDENT/ VAGY DUGGASD MEG MAGAD!!!! de azért védekezz :)
2014. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most akarod abbahagyni az antidepresszáns szedését? Ez nem igazán jó gondolat. Inkább beszélj az orvosoddal, nehogy még rosszabbul legyél...
2014. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat de nem lettem beljebb.

Válaszolva:régen szedtem gyógyszert de a mellékhatásaitól szenvedtem egy idő után ezért abba hagytam.

Sajnos nem csinálhatok azt amit akarok,mert család anya vagyok és miattuk is ésszel kell élnem,korlátozva vannak erősen a vágyaim.Valami kivitelezhetőbb megoldásra gondoltam pl. homeo,természet gyógyász...stb.Aki szernit ez elűzi a "bánatot" :)De valószinű ilyen nem létezik,mert már írtátok volna. :(

2014. jún. 16. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
hellinger féle családfelállítás, esetleg SVT.
2014. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!