Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vállfájás kezelése?

Vállfájás kezelése?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje fáj a bal vállam és az utóbbi időben egyre rosszabb, főleg ha valamilyen fura mozdulatot kell tenni(ha felfele nyúlok, ha a derekamnál tűröm be az ingem, úszás közben is fáj) Nem igazán bízom az orvosokban ezért nem akarok heteken keresztül hozzájuk járni inkább valami alternatív gyógymódot keresnék, olyanok tanácsát várom akiknél megoldódott hasonló probléma.
2014. júl. 12. 18:41
 1/3 anonim válasza:

Előfordulhat hogy ízületi probléma, akkor viszont ajánlott elmenni orvoshoz. Apámnak is fájt a válla, és annyira súlyos volt, hogy műteni kellett, de még pont időben elment orvoshoz.

Ha nem a csontoknál van probléma, hanem az izomzatban akkor fennállhat gyulladás, vagy csomó. Ha sokat sportolsz, akkor valószínűleg az is kiválthatja. Javaslok egy kis masszírozást, és akár salonpas tapasszal, vagy flector tapasszal is be lehet ragasztani a problémás területet. De még javaslom a flector gél, amit jól el kel masszírozni a problémás területnél. Ha gyulladásról, vagy csomóról van szó, akkor ezek segíteni fognak

2014. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vállamat több hónap alatt, de teljesen helyrehozták a Reumatológián. Kaptam beutalót (egymás után) gyógytornára 10 alkalomra, ott meg is tanítottak egy-két jó mozgás-sorra, kaptam gyógymasszázst, választhattam, hogy hová, olyan helyre mentem, ahol úszni is lehetett (pl.Lukács..)

Felírtak egy tubusos krémet, számos kisebb fájdalomra is jó,FASTUMGÉL a neve. Tényleg jó, pl. derékfájásra is.

Jobbulást !

2014. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha javulást tapasztalok megosztom veletek!
2014. júl. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!