Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy bírnám nagyon gyorsan...

Hogy bírnám nagyon gyorsan megszüntetni a köhögésem?

Figyelt kérdés
Holnap estig kellene mert randim lesz! Eléggé köhögök főleg este vagy fekve! nagyon hörgős is! Valahogy gyorsan kellene enyhíteni!
2010. jan. 8. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dédnagymamám régi gyógyitala, nekem eddig mindig 1 nap alatt rendbe hozott. Pirits 3-4 evőkanál cukrot egy lábasba, majd az olvasztott karamellre önts 7dl-1l vizet, amikor az edény aljáról felolvadt a cukor és elkezdett forrni tegyél bele 1 fej vöröshagymának a külső száraz vörös héját és főzd 5-10 percig, majd szűrd le és amilyen forrón csak tudod idd meg. Ezt egy nap megihatsz belőle 2-3 adagot és másnap reggelre teljesen helyre jössz. Nincs rossz illetve hagyma íze, semleges cukros íze van, ragyogó köptető, természetes gyulladás csökkentő, megszünteti a köhögési ingert, természetes antibiokus hatása van. Ha lázad is van akkor ugyanez + sertés zsírral kend be a mellkasod és a hátad és jól felöltözve bújj ágyba, reggelre helyre jössz.

Gyógyulást!

2010. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz! ezt már most meg próbálom! A pörkölt cukros teát ismerem de ezt fajtát nem hogy vörös hagymával!
2010. jan. 8. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:

A vöröshagyma nem csak a magyar konyha alapja, de nagyon jó gyógynövény. Immunrendszer erősítő és köhögés elleni, köptető hatású, mint azt fent már írtam. Gyógyulást!:)

Jó randit!:)

2010. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz! :) de az hogy köptető az milyen?
2010. jan. 8. 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Kitisztítja a lerakódott váladékot a hörgőkből, légutakból és anélkül, hogy megfulladnál felköhögöd. Nekem ilyen 1-2 köhintés, kiköpöm a wc-be vagy mosdóban, fogatmosok és kész. Ezt teszi az acc is csak nem ilyen gyorsan és természetesen.:)
2010. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
á értem kösz! Hát a randi nem jött össze de legalább már nem köhögök :D
2010. jan. 9. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:

hát sajnálom , hogy nem jött össze, de legalább meggyógyulttál remélhetőleg:)

Legközelebb már tudod a természet patikája a legnagyobb kincs,:) Régen se a gyógyszertárba szaladtak nagyanyáink gyógyszerért. A randi pedig majd összejön;)

Üdv Gyöngyi

2010. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Üdv. Tamás :)
2010. jan. 10. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!