Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az alábbi zavarokra, problémák...

Az alábbi zavarokra, problémákra valamilyen természetes gyógymód?

Figyelt kérdés

Depresszióval való kűzdés.-Sötét élet érzések,hónapokig tartó lehangoltság, aztán hétről hétre fokozódó életkedv,feldobottság és motiváció.


Ha az egyén nincs emberek között akkor álom világban való élés,álmodozás a külvilág kizárása,emberektől társaságtól való elvágyódás ugyanakkor társaságba való vágyás jellemzi.

Ha beszélnek hozzá sokszor hallja,hogy beszélnek hozzá,de azt nem,hogy mit.

Zavaros kusza, gondolatok,memória és koncentráció zavar.Az agyban, fejben nagy üresség mintha nem lenne benne semmi tudás, semmi sem.

Fáradtság,erőtlenség érzés.

Néha fejfájás.

Munkába állás esetén ahol sok az ember,teljesíteni kell,időbe beérni,lelki terror alatt is lenni ott elő jönnek a következő tünetek: szorongás,erőteljesen zavaros kusza gondolatok,erős memória zavar,rémálmok,álmatlanság,gyomorgörcs,hasmenés,félelem az elnyomó embertől, ,,bele őrülök,nem bírom tovább érzés,,


Konfliktusok esetén lefagyás, ,,nem tudok mit kezdeni a helyzettel érzés,,

Önértékelési zavarok

Magába beszélés,magába nevetés

Állandóan problémában való örlődés,dolgokon túl sok agyalás

Érzékenység


Huszonéves fiatal tünetei.


Köszönöm szépen. :)



2014. júl. 19. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokaknak van ilyen problémái.

Mindennap fogyassz el egy csokoládét és rágcsálj lenmagot,mézet,mivel ezek a koncenrációdat erősíti.Fejleszd azért a koncentrálási képességedet.Ha sokat álmodozól,akkor jelölj meg egy napszakot amikor ráérsz.Ez először kevesebb ideig,de többször legyen,aztán pedig kevesebbszer legyen.Mivel az erős álmodozgatás mentálisan kifáraszt és így pláne nem tudsz koncentrálni és elszigetelt leszel.Ezek miatt vagy depressziós,majd feldobott.

A zavaros kusza gondolatok azért váltódnak ki,mert nem vagy egyensúlyban magaddal.Minden reggel hajnali négykor ülve meditálj,úgy 10-20 vagy több percig.Este pedig alvás elött végezz relaxációs gyakorlatokat és légző gyakorlatokat.

Rendszeresen mindennap mozogj valamit,így nem érzed majd magad gyengének és el is múlik a fejfájás.Többször egyél nyers gyümölcsöket és zöldségeket.Rágcsálhatsz pl.répát vagy karalábét.

Amit a munkaával kapcsolatosan írtál rémálmok,hasmenés stb.stb.Az csupán a STRESSZ tünetei.Bizz jobban magadban,pozitív gondolatok és stressz levezetés kell neked.Akár mozgással is levezetheted a stresszt.Én a piacon vettem egy ócka bokszkesztyűt és csináltam egy béna zsákot és mindíg beleütök,ha túl nagy a nyomás és a stressz.És még magammal viszek egy marokerősítőt,hogyha ott helyben le kell vezetnem magam.Neked is ehez hasonlókat kellene csinálnod.

Konfliktusokat is jobban fogod tudni kezelni,ha megpróbálsz a nap többi perceiben higgadtan és nyugodtan viselkedni és érezni.Ne agalj sokat!Úgy tudod ezt megtenni,ha EGYSZER leírod az adott gondjaidat és azok megoldásait.De nem kell megoldanod,hisz sokan rossz megoldásokat találunk.Csak égesd el,tépd szét.Majd arra gondolj,hogy miket csinálhatsz és csináld pl.takarítás,kertészedés,süti sütés.

Az érzékenységről-hidd el az nem baj,csak ügye te is enyhíteni szeretnél.Ha érzékeny leszel magadban gondold azt,hogy az időárás teszi (sokszor tényleg csak az időjárás teszi vagy a holdállás vagy a ritkább levegő)

Mosd meg meleg és hideg vizzel az arcodat -és sokszor így is zuhanyozzz.Alaposan szellőztess és még sétálgathatsz vagy futhatsz ilyenkor.Sőt zenéket is hallgathatsz,de szomorkás hangulatú legyen (én szomorú spanyol zenéket hallgatok a barátságról vagy a szerelemről.


Reggelente készülődés, és ha otthon reggelizel akkor hallgass zenét.Vidámat,pörgöset,hogy felébredj és jól kezd a napot.Ha sokat töprengsz valamin akkor gondolj arra,hogy milyen zenét keresel és hallgatsz meg,milyen filmet nézel meg.Mit ennél,mit főzöl vagy sütsz.

Milyen ruhát veszel stb.

Remélem valamennyit segítettem.

2014. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon rendes vagy,köszönöm. :)
2014. júl. 28. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Hellinger-féle családállítást! Lehet az anyaméhben elvesztett ikertestvéred, ilyesmi, ami oldható, és sokat javulnak ezek a felsorolt dolgok. De meg nekem is van, hogy sokszor átveszem mások rossz érzéseit, magaménak élem meg, mert nincs védve az energetikai határom. Nekem is rossz, ha állandóan más emberek között kell töltenem az időt, nem jó az energetikai immunrendszeremnek.

Erre most keresem a megoldást.


Lehet, hogy bipoláris kezdesz lenni, az ebben az életkorban jön elő, de lehetséges, hogy a fenti módszerekkel megoldható.

2014. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2014. szept. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!