Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Másnaposság megelőzésére...

Másnaposság megelőzésére valamilyen hatásos gyógymód?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Túl sokat ittam, és most itt vagyok, rettegve a másnaptól. Én különösen érzékeny vagyok, kínzó hányinger, fetrengés, öklendezés fog rám várni másnap, ha most nem teszek valamit. Sajnos nincs túl sok minden a hűtőnkben, remélem van még fönt ma valaki, hogy tudjon valami jó tancsot adni, hogy ma elalvás előtt mit egyek, mit tegyek, hogy ne legyenek kínzó tüneteim ébredéskor.

2014. júl. 22. 01:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Utólag már nehezebb, nem lehet felkészülni. Azt lehet tenni, amit az oroszok is tesznek: kovászos uborkát kell enni.
2014. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Szia, igyál meg annyi vizet amennyit csak tudsz. Az alkohol vízhajtó hatású, nagyrészt a víz hiányát érzed másnaposan olyan kellemetlennek.
2014. júl. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ja és természetesen, ha tudsz akkor előtte hányjál egy jó nagyot.
2014. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem megelőzni, vizet is ittam. Sajnos kovászos uborka nincs itthon, de találtam ecetes paprikát, abból ettem párat, remélem az is hasonló hatású, mint az uborka. Megpróbálok minél tovább fent maradni, hogy valahogy kimenjen belőlem a szesz, nem tudom hogy ez a jobb módszer e, vagy inkább aludjak.
2014. júl. 22. 02:14
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg is hánytattam magam előbb, de sajna szinte minden felszívodott már, alig jött ki valami a csipszen meg a kólán kívül, amit utoljára ettem.
2014. júl. 22. 02:15
 6/17 anonim ***** válasza:

legjobb lenne hánynod egyet, majd utána kajálni és sok folyadékot inni.


Amúgy hogy ennyire félsz a másnaptól és ilyen szépen tudsz írni, azért annyira durván részeg nem lehetsz :)

2014. júl. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Hát sok sikert akkor holnapra:) Annyit még ajánlok, hogy ne kávéval kezdd a napot, mert az szintén vízhajtó hatású, ezért csak még másnaposabb leszel. Tapasztalatból mondom, hogy a kutyaharapást szőrével" technika működik, ezért ha nagyon beteg vagy, egy doboz sör is segíthet:)
2014. júl. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
6/7 én akkor is tudok írni ha járni már nem. Szerintem embere válogatja.
2014. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy az a baj nálam, hogy aznap messze nem érzem annyira az alkohol hatásait (pl.: írni még tudok, talpon maradok sokáig), mint másnap. A másnap egyszerűen elviselhetetlen, hányom a semmit óraszám, akárhogy fekszek, sehogy se kényelmes, és nehezen múlik, mondhatni, én inkább "máshetes" vagyok, nem másnapos. Vannak akik érzékenyebbek erre, én az vagyok. Na, iszok annyi vizet, amennyit csak fizikailag lehetséges, és reménykedek :)
2014. júl. 22. 02:25
 10/17 anonim ***** válasza:
HÁt akkor sok sikert!
2014. júl. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!