Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Másnaposság megelőzésére...

Másnaposság megelőzésére valamilyen hatásos gyógymód?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Túl sokat ittam, és most itt vagyok, rettegve a másnaptól. Én különösen érzékeny vagyok, kínzó hányinger, fetrengés, öklendezés fog rám várni másnap, ha most nem teszek valamit. Sajnos nincs túl sok minden a hűtőnkben, remélem van még fönt ma valaki, hogy tudjon valami jó tancsot adni, hogy ma elalvás előtt mit egyek, mit tegyek, hogy ne legyenek kínzó tüneteim ébredéskor.

2014. júl. 22. 01:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vitaminokat kell enni most és korhelylevest holnap.
2014. júl. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne igyál kommersz italokat! Ha olyan minőségi italokat fogyasztasz amiben nincsen más anyag az nem okoz sem fejfájást sem másnaposságot.
2014. júl. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteg vizet, és ne feküdj le, amíg érzed, hogy ittas vagy. Én is mindig ezt csinálom, amikor ritkán berúgok, és sosem vagyok másnapos. :)
2014. júl. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 csacsicsibe válasza:
szauna.Másnap menj el szaunába.Mivel a szauna az mèregtelenít.
2014. júl. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sowilo ***** válasza:

Na, hogy vagy, túlélted? :D


Legközelebb a lefekvés előtti egyliter víz mellé egy jó nagy dózisú sportolóknak készített multivitamint is vegyél be.

2014. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, fent maradtam még jó sokáig, ettem-ittam mindenfélét, és olyan hajnali 5 körül, mikor már majdnem kijózanodtam, akkor aludtam el. Csak kicsit éreztem a gyomromban a másnapot, meg kissé álmos voltam, de nem volt nagy gond :) Köszi a tanácsokat utólag is, jövő héten megyek Siófokra egy hétre, és jól jöjetnek még ezek a technikák, attól tartok!
2014. júl. 25. 02:34
 17/17 anonim válasza:

Sok sok narancslé... 100%-os, hidegen!

Van benne cukor, meg vitamin, meg folyadék, mindaz amit az alkohol elvon a bomlás során. hidegen jéggel meg még jól is esik, a rost meg kicsit megnyugtatja a háborgó gyomrot

2014. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!