Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen valami...

Depresszió ellen valami hatásos, otthoni gyógymód?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy ne kelljen semmit venni, valami olyan kéne amitől jobb kedvem lesz, tippek ötletek bármi, ami létezik. Hosszú évek óta depressziós vagyok, nem firtatnám miért. A lényeg hogy nagyon szar helyzetben vagyok.

17 éves vagyok.


2014. jún. 23. 16:27
 1/10 anonim válasza:
Kisállat :)
2014. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tankcsapdát hallgass akkor inkább, ne Depressziót...
2014. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem engednek állatot. Beszéltem már anyámmal hogy esetleg tengerimalacot.. mert lesz saját pénzem. azt mondja majd meggondolja. Addig mi lesz?
2014. jún. 23. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a gyógynövényeket is venni kell, de nem kell hozzájuk recept, és hátha van valamelyik nektek is otthon.

[link]

Ezen kívül kell valami hobbi, amibe bele tudod ásni magad, esetleg egy jó könyv. Az eltereli a gondolataidat a saját problémáidról. Vagy a sport is sokaknak segít.

2014. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit, barátokat. Esetleg olyan játék, amit többen játszotok, (word of tank, stb)
2014. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úristen az előbb olyat sírtam azt hittem beveszek egy doboz gyógyszert. Mivel ugye erről beszélünk itt és erre gondoltam. Ez már megőrjít!!! :'(


Köszi, de nem hiszem hogy lenne itthon gyógynövény. Mindenesetre majd körbenézek.

2014. jún. 23. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen nemű vagy?
2014. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lány
2014. jún. 23. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Állítólag az alvásmegvonás rövid távon eltünteti a tüneteket, vagyis ha nem alszol egy szemhunyásnyit sem 24-36 órán keresztül, akkor újra egészségesnek érzed magad. De ez csak időleges.
2014. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kálmán Réka14 ***** válasza:
szerintem menj el családállításra, vagy valami hasonló önismereti módszerrel próbálkozz, mint pl. pszichodráma, meditáció, agykontroll. Én teljesen kikészültem, amikor 4 év alatt meghalt a lányom, édesanyám és a barátnőm, közben pedig még szültem 2 gyereket császárral, de már ezek előtt is komoly depressziós tüneteim voltak. Nekem a családállítás hozta a megoldást, annyira bejött, hogy elkezdtem a képzést is, és már én is vezetek állításokat, sikerült annyira rendbe tennem magam.
2014. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!