Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az igazság a mágneses...

Mi az igazság a mágneses karkötőről? Ér valamit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az az igazság, hogy valakik jól meggazdagodtak belőle, és nem ér semmit a világon.
2014. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kiírásom után azt mondta valaki, hogy akkor nem érez semmit, amikor rajta van, de azt megérzi, ha leveszi. De még várok véleményeket.
2014. júl. 23. 22:26
 3/7 homo ludensz ***** válasza:
65%
Minden tárgy így a mágneses karkötő is annyit ér mint a hited hogy hasznodra lesz. 100féle dologra javasolhatják és azoknál vizsgázik pozitívan a megléte akik hiszik hogy pld. jobban alszanak s pihentebben ébrednek. A lényeg az hogy megveszed s felhúzod a karodra és az árának arányában bizonygatod hogy milyen jó hogy megvetted mert....Ez könnyebb mint azzal szembenézni amiért megvetted a javulás reményében.
2014. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

A Princetoni egyetem professzorát idézem:


"The fact that blood contains iron is one of the reasons why some people believe magnetic bracelets might have an effect on the human body. However, blood is not magnetic in a conventional sense. In other words, it is not ferromagnetic which is what most people understand as magnetism."


Magyarul: a vér nem ferromágneses, a mágnesnek semmilyen hatása nincs a vérre, hiszen a vas, nem elemi állapotban van jelen a vérben. Ez van. A többi hanta.

2014. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem meg még vasam sincs, vashiányos vagyok. :D

Szóval kamu az egész! Legalább megtudtam, mielőtt vettem volna. Köszönöm az infót!

2014. júl. 28. 08:44
 6/7 mi a fene ***** válasza:
Van akinek nem birja a szíve, rosszul lesz tőle. szerintem baromság, pénzcsalás.
2014. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy szép mágneses karkötőm, de csak azért hordtam, mert tetszett. Volt egy pozitív tapasztalatom vele kapcsolatban: serdülő korom óta pattanásos volt a hátam, kb. 3 hónapja használtam amikor észrevettem, hogy az összes pattanás eltűnt rólam. A magyarázatot nem tudom, de gondoltam megosztom ezt veled:)
2014. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!