Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Anyukám elesett 2 hete, azóta...

Anyukám elesett 2 hete, azóta hatalmas fájdalmai vannak. Ajánlanátok kenőcsöt, krémet, ami segít ilyenkor?

Figyelt kérdés
A seggcsontjára esett,fáj a csípője,lába,éjszakánként nem tud aludni. Ez miatt kimerült a szíve,kórházba került,de meg sem röntgenezték,nem foglalkoznak vele. Milyen fájdalomcsillapító(gyógyszertárban vény nélkül kapható) gyógyszert,kenőcsöt ajánlanátok,mai hatásos?
2010. jan. 10. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Fekete nadálytő krém nagyon jó, DM-ben, gyógynövényboltokban kapható, 2000 Ft alatt van az ára. Két hetes kúrát érdemes vele csinálni. Viszont mindenképpen el kellene mennie sebészetre, ott megröntgenezik. Fájdalomcsillapító egyéni,hogy kinek mi a jó. Nekem az Aléve vált be.
2010. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok minden van,ami segitene. Igazán nem sokat tudnak akkor se tenni, ha megröntgeneznék és kiderülne, hoyg eltöert a farkcsontja - csak pihentetni lehet. Ha tudtok, keritsetek valahonnan egy úszógumit és ugy üljön mindenhol, hogy ebbe ül bele, akkor a megütött rész nem ér oda semmihez és kevésbé fáj. Nekem is volt egy ilyen balesetem (a lépcsön csúsztam el és fenékre estem), az elsö pár hétben nagyon fájdalmas. Szedjen valami fájdalomcsillapitót, meg lehetöleg sokat feküdjön olyan pózban, ahogy a legkevésbé fáj. Egy hónap múlva már nap közben nem nagyon rossz, de az ülés még sokáig nehéz lesz. Nekem két év után mult teljesen el a fájdalom.
2010. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Lioton gél is nagyon jó fájdalomcsillapító hatású. Tapasztalatból tudom.
2010. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hú az nagyon fájdalmas. Csak meg kellene röntgenezni nincs e repedés a farokcsontjánál. Mert akkor annak függvényében nagyon sokat kellene pihennie, feküdnie. Ez is olyan mint a kulcsonttörés, azt sem lehet gipszelni, csak felkötni. Sajnos én is jártam így még fiatal koromban, de egy évig éreztem a fájdalmat. Vegyél neki a gyógyszertárban jégzselét, tünetileg csillapítja a fájdalmat.
2010. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jégzselé és a Lioton jónak tűnik. Fekete nadálytő krém nem segített,azt akarom most lecserélni.

Köszönöm!

2010. jan. 10. 18:37
 6/8 anonim válasza:
Szerintem inkább menjetek orvoshoz.Az ilyennel nem lehet szórakozni(sebész vagyok).
2010. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A háziorvos sem adott beutalót,mert ránézett és azt mondta,hogy nincs eltörve,csak be van gyulladva.:(
2010. jan. 13. 08:50
 8/8 anonim válasza:
Egy pár évvel ezelőtt jártam így, már ülni sem tudtam annyira fájt.Elmentem egy csontkovácshoz, aki mellesleg reumatológus, és helyre rakta a farkcsontomat. Egy pillanat volt az egész, egy kicsit kellemetlen,de ennyi az egész.Nekem az eséstől befordult a farkcsontom.
2010. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!