Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok egy olyan üzletet,...

Ajánlanátok egy olyan üzletet, ahol hatalmas a babaklocsiválaszték? (mondjuk Pesten)

Figyelt kérdés
Be lehet menni, ki lehet próbálgatni a kocsikat... (tologatni stb.) Tehát nem egy webáruházra gondolok.. :)
2011. máj. 30. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Babyoutlet (soroksári út)

Brendon

2011. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a Brendonban csak annyi kocsi van, mint amennyit feltűntetnek a webáruházukban?
2011. máj. 30. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Húú, ez jó kérdés!!

Szerintem nagyjából annyi kocsi lehet, de szerintem pár darabbal biztosan több van, a színválaszték,és egyebek miatt!!

Elég sok kocsi van ott is, lehet csemegézni!


A babyoutletben, mindenképp több fajta kocsi van, mint ami a webáruházban.

Sőt, ott vannak olyan kocsik is, hogy picit "sérült"(ez azt jelenti, hogy kb. van rajta 1 kosz folt, vagy valahol elengedett a varrás),és így a jóval a bolti ár alatt adják!!


Hogy vissza térjek a brandonhoz, érdemes elmenni a budaörsibe, hatalmas az az áruház, el tudom képzelni , hogy mennyi kocsi van!!!:)


Én amúgy a Váci útiba járok!

2011. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!! :)

Én nem pesti vagyok, de sűrűn járok oda... :)

Van egy babakocsi, ami nagyon tetszik, de sajnos sehol nem találok neten róla infót. :S Reménykedek benne, hogy rátalálok vmelyik áruházban, vagy ha mégse, akkor esetleg meg tudják nekem rendelni... :)

2011. máj. 30. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint Én!:)


Milyen babakocsit szeretnél?

2011. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:) Leírtam egy kérdésben itt valahol... Britax Strider 3 kerekűt.

Mindenhol csak a 4 kerekű változatát látom, ami azért nem jó, mert nem lehet csatlakoztatni rá se mózest, se hordozót. (a 3 kerekűre viszont lehet)


[link]


Úgy tetszik... :) Remélem valahogy meg tudom szerezni..

2011. máj. 31. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!