Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen jó pihentető, altató...

Milyen jó pihentető, altató dolgokat tudnék kipróbálni, ami hatásos? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátom mostanában nem alszik túl jól, esténként nehezen alszik el. Szeretnék neki valahogy segíteni hogy kipihenhesse magát. Valami jó "altató" szerek a szexen és az altatón kívül? Kérlek komoly válaszokat

2014. júl. 29. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:

A citromfű tea jó erre, vagy orbáncfű.Drogériákban kaphatsz.

Én is nagyon sz*rul alszok 10-kor fekszem de hajnal 2 mire sikerül elaludni.Én lefárasztom magam napközbe, igyekszek minél többet dolgozni, vagy elmegyek edzeni,futni vagy bárhová, csak elfáradjak.Nekem bevált már 11-kor sikerül elaludnom, próbáljátok ki hátha nektek is beválik.

Illetve tudom hogy nevetségesen hangzik, de ha kitartó és csukott szemmel számol mondjuk 1000-től visszafelé az is jó módszer, ismerősömnek már segített.

2014. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor nehezen tudok elaludni, akkor citromfűteát iszom. DM-ben, egyéb bio boltokban lehet kapni ezt a teát, ez is nagyon jó nyugtató, alvást segítő hatású:

[link]


Levendula cseppeket is szoktam a párnára cseppenteni, ez is alvást segítő.

2014. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Youtubeon keress ra a "relaxing music for sleep"-re, rengeteg talalatot kiad. En csak probakepp probaltam egyik delutan, tenyleg teljesen ellazultam. En csak 20percig fekudtem, nem is biztos hogy aludtam, de ugy keltem fel, hogy teljesen kipihent lettem. Az idotartamot is megszabhatod. Van tobb mint harom oras, de 15 perces is.:)
2014. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ozmium42 ***** válasza:
Olvasson könyvet. Minél érdektelenebb, annál jobb.
2014. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én is nehezen alszok el, és zenét szoktam hallgatni, meg olvasok kicsit, egy idő múlva elálmosodok :) vmi gyógytea is jó lehet csak sajna nem tudom hogy milyen de ha rákeresel biztos találsz :) sok sikert
2014. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Citromfűteát kipróbáljuk, köszi a válaszokat :)
2014. júl. 29. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Bio-melatonin tabletta.
2014. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vodka
2014. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az alkohol elnyomja a mély alvás fázist.

Elaludni lehet hogy könnyebb tőle (sőt biztos) de nem túl pihentető az alvás.

2014. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!