Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nemrég voltam egy egészségnapo...

Nemrég voltam egy egészségnapon az impulser szervezésében és csináltak hőtérképet, vér oxigénszintet néztek, valaki volt még ilyenen? Másnak is csak rosszakat mondtak? E

Figyelt kérdés
3 órán keresztül ültem aztán meg nem volt vérkeringés a lábamba, szerintük, vagyis normális. Szinte az egész testembe rossz a vérkeringés, a férjemé dettó. Vennünk kellene 400 ezerért egy matracot és segít. Valakinek van tapasztalata? Alátámasztja őket sok orvos a videón amit bemutatnak, valóban igaz lehet? Írjatok sokan, mindenki véleményére kiváncsi vagyok. 30 éves vagyok és nincs panaszom, szerintük minden féle bajom lesz mutatja a gép.
2014. aug. 6. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:
És a vér oxigén szintem 99 % -lett. Pulzáló mágneses matracot ajánlanak, esetleg van valami negatív hatása?
2014. aug. 6. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly történt:anyukám ment ilyesmire a barátnőjével(50 felettiek mindketten)voltak vizsgálatok, nem mondtak se rosszat,se jót. Aztán órákig kiselőadás méregdrága eü. segédeszközökről. Reklámozták őket, aki megjelent, persze hatalmas kedvezményt kap, így már csak 300 rugót mondtak nekik asszem. Aztán láttam a tévében, egy leleplező műsorban (nagyon gyanús volt,hogy erről a bandáról szólt a riport, de nem tuti), hogy csalás az egész, pénzt csalnak ki semmit érő cuccukért, amiről azt állítják, hogy meggyógyít. Állítólag az orvosaik is kamu dokik. Egy bácsit mutattak is, akit úgy beparáztattak, hogy szerencsétlenem hitelt vett fel, hogy megvehesse valamelyik csodagépet, előre fizetett, aztán le akarta mondani, de nem adták vissza a pénzét, meg a gépet sem kapta meg ha jól emlékszem. Technikusokat is mutattak, akik bizonygatták,hogy ezekben a termékekben semmi különleges gyógyító funkció nincs. Utána eltűntek jó időre, de ezek szerint újra kezdték. Ha aggódsz az általuk mért értékek miatt, kontrolláltasd háziorvosoddal (az a biztos), mert ők valószínűleg nem a valósat mondták, azért, hogy vásárolj. Remélem nincs igazam, és nem csalók, de ez a szituáció akkor is nagyon hasonlít arra, amit a tévében láttam tavaly.
2014. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, a 99%-os szaturáció, azzal semmi gond, és a matrac ártani nem fog, de nem gondolnám, hogy csodát tesz
2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, az isten szerelmére nehogymár matracot vegyél 400e-ért!!!!


Tipikus kamu. Klasszikus. Videón bárki beöltözhet orvosnak, és azt mond ami akar. Sőt ha eleget fizetnek neki, szerencsétlen idősebb emberek pénzéből, akkor lehetséges, hogy még igazi orvost is lehet találni arra, hogy azt mondja, amit akarnak...


Ha attól félsz, hogy nincs vérkeringés a lábadban (dehogynincs...), akkor menj el a háziorvosodhoz ingyen ahelyett, hogy hagyod, hogy kihúzzák a zsebedből a sok pénzt.

2014. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tessék, egy-két cikk hasonló példákról

[link]

[link]

2014. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Gondolhattad volna hogy egy ilyen egészség felmérés vagy bárminek nevezzék hiányt fog megállapítani azért hogy pont ott pont neked találták ki azt a kütyüt,matracot,víztisztítót,gyógylámpát és sorolhatnám napestig a listát. Az utolsó fázisban érkeztél de most szerencsére még menthető vagy ha használod ezt a csodadolgot. Alkalmi vétel csak itt csak most és csak neked 400 ezerért a matrac inkább add oda érte minthogy az orvosok van netalán a sírásóké legyen. Alátámasztja az aki jó pénzért olyan akár pecsétes szakvéleményt is ír hogy a "szakértő" hogy te meg sem születtél csak beképzeled magadnak.
2014. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!