Kezdőoldal » Utazás » Európa » Üdült-e már valaki a Plava...

Üdült-e már valaki a Plava Adria S. R. O. szervezésében Olaszországban?

Figyelt kérdés

A cég az interneten hirdet olaszországi nyaralást kempingekben. Magyar honlapon és e-mail címen is elérhetők. Kérem, ha valaki már igénybe vette szolgáltatásukat, írja meg tapasztalatait.

Minden választ előre is köszönök.



2014. jan. 25. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Tavaly voltunk Olaszországban kempingben nyaralni "velük". Mi lakókocsit béreltünk, és nagyon jó élmény volt. Minden flottul ment a céggel, szerintem korrekt árakkal dolgoznak, és azt kaptuk a pénzünkért, amit a honlapon igértek. Szóval csak ajánlani tudom őket. Idén is náluk nyaralnánk, ha pont az az időpont nem lett volna foglalt, amit kinéztünk...
2014. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mi tavaly nyáron voltunk egy hetet nyaralni a céggel lakókocsiban. Teljes mértékben elégedettek vagyunk a szolgáltatással és az árral is. A foglalás is gördülékenyen, problémamentesen és gyorsan zajlott.

A SAJÁT magunk feledékenységünkből fakadóan keletkezett egy kis kellemetlenségünk. Ennek megoldásában is az elvárhatónál nagyobb segítséget kaptunk.

Ajánlani tudom mindenkinek.

2014. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!