Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok segíteni a szülinapi...

Tudnátok segíteni a szülinapi party szervezésében?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok otthon a témában, mivel eddig még nem nagyon volt bulim, de nyár elején töltöm a 18-at és gondoltam meghívom a barátnőimet.

Amit tudni kell: a party egy hátsókertben lesz, kizárólag kint; nem iszunk alkoholt és nem dohányzunk; csak lányok lesznek (rajtam kívül kb tizen); amerikai stílusú partyt szeretnék.

Kérdéseim: A meghívóra ráírjam, h hányik tervezem a bulit? Mennyivel előre lehet kiosztani a meghívókat (minél előbb szeretném, h minél többen ráérjenek)? Milyen programok legyenek? Gondoltam megajándékozom az érkezőket 1-1 nyaklánccal, h ne csak én kapjak valamit; ez nem ciki? Mennyi sütivel-szendviccsel készüljek a tortán kívül? Kell a szendvicsen kívül vmi komolyabb kaja? Milyen legyen a dekoráció?

Köszönöm a segítséget!



2014. márc. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha amerikai party,akkor legyen minél több (kis) amerikai zászló,meg szerintem ha igazán ezt a témát akarod rajtad kívül a középpontba helyezni,akkor a kaják többsége is legyen valami tipikus amerikai harapnivaló:)

Ne csak szendvics legyen,hanem sütemények,italok,rágcsák stb.

A menyiséget nem tudom,de szerintem nem kell túlzásba vinni,mert téged ünnepelni jönnek,nem pedig bezabálni:D

Tortát gondolom szeretnél,az viszont nem gond,ha kicsit nagyobb..A nyaklánc ajándéknak szerintem nem rossz ötlet,igazából ez már a te saját döntésed,mellesleg te ismered a barátaidat,és ha ők örülnének neki akkor hajrá.De én tényleg adnék nekik is valami kis amerikais cuccot,úgymond souvenirt is,hogy maradjon tárgyi emlékük a Te amcsis partydról.

A meghívóra szerintem ne írd rá a buli végének időpontját,az eléggé dedós,te pedig már nem vagy kislány:)

Nem azt mondom,hogy maradjatok hajnalig,de majd meglátjátok,hangulattól függ.A meghívókat érdemes kiosztani 2-3 héttel a buli előtt,de előbb nem szükséges.

Szerintem mivel kint lesz a party,nem is tutdom de nekem annyira bugrott az hogy ti a kertben grilleztek,sütögettek,ilyesmi..ez nekem olyan hangulatos:D

Estére tervezed a bulit?

Nagyjéból szerintem ennyi,a programok gyanánt sajna nem jut hirtelen eszembe semmi,de remélem azért tudtam segíteni valamennyit! Boldog szülinapot előre is:D

2014. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És szerinted milyen tortám legyen? Anyum cukrász, így minden megoldható, csak idén semmi ötletem nincs... Valami emlékezeteset szeretnék.

2014. márc. 8. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Na az nagy előny ha cukrász:)

Hát nem tudom te hogy vagy vele,vagy hogy ezt az amerikai témát mennyire szeretnéd így hangsúlyozni,de ha nagyon,akkor ez szerintem agyon szép torta és mutatós is!

[link]

2014. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a torta szerintem nagyon gáz, de viccnek jó. :D

Ha cukrász, tényleg legyen valami rendes torta, pl. Fekete-erdő torta, emellett rágcsát is csinálhat, pogácsát, sós masnit, stb. ezekből sohasem elég, szóval sok kell, ill. ki kell még egészíteni ropival, pattogatott kukoricával, stb.

Szendvics, és grillparti esetleg tábortüzezés is jó dolog.

Nassolásnál gondolnod kell a fogyókúrás barátnőidre, nekik hasáb répát, hasáb céklát (nyersen - nem rossz az, csak friss legyen, és legyen megpucolva, jól megmosva)


Kérdezd meg, hogy van-e valakinek valamilyen extra igénye, diétája stb, hogy neki is tudj kaját adni. (pl. vega kaja)


Vannak alkoholmentes koktélok, ha igazán ki akarsz tenni magadért, akkor rajta recepteket találsz a neten bőven. Turmixok is szóba jöhetnek.


Ha hasznos volt a hozzászólásom, kérek szépen egy zöld pacsit! :)

2014. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én inkább vmi formatortára gondoltam, nem vmi egyszerűre...
2014. márc. 19. 17:51
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ha olyan a hátsó kert kialakítása és elfér meg minden és tuti megpróbálnám a lampionokat, IKEA-s lampionok amugy rohadt jol neznek ki,de lehet szines v. barmi. Tehát valamivel feldobnám a kerthelységet. A tábortüzes dolog jó ötlet a grillezés úgyszintén. Vannak olyan formatorták, amik nem giccsesek,de mégiscsak látszik,hogy valami fontosra készült. :)

Linkelek egy képet h én kb. hogy képzeltem el:

[link]

2014. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!