Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért rettenetesen büdös az...

Miért rettenetesen büdös az orrom?

Figyelt kérdés
Váladék nem jön, sehogy se. Olyan erősen próbálom,hogy vérzik,még se jön semmi. Nagyon büdös, többször is voltam már dokinál, de csak orrcseppet irt fel, ne segített.Infralámpázom is, de az se segít. 7. osztályos korom óta küzdök ezzel, idáig azt se tudtam,hogy mi, de évről évre egyre csak büdösödött. Ha én (jöv.hét. csüt.) elmegyek fülorrgég.-re akkor ki fogja nekem mosni? Nagyon szeretném, mert már öngyilkosságon gondolkozok, mert új iskola, új oszt társak (9. évfolyam) és nincsenek barátaim ez miatt a sz@rság miatt!! Azt is lesz@rnám, ha agyonműtenék az orrom, csak muljon el!!!!! szóval a kérdés: ki fogja mosni???

2014. szept. 5. 14:11
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez ciszta lesz! Mondd a dokinak,hogy szerinted ez ciszta miatt van és vizsgáljon ki! Ne aggódj a suli miatt.. Ha nem ezért,majd masért cikiznek.. Hidd el.. Tapasztalat.
2014. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mert ilyenről még nem is hallottam, de hiszek az első hozzászólónak és azt tanácsonám, keress fel inkább egy magán dokit.
2014. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Mondom majd neki,hogy szerintem ciszta. :(
2014. szept. 5. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Addig ne diagnosztizálj az orvosnak, amig ő el nem mondja, hogy szerinte mi a bajod, mondd el neki ezeket, amiket itt leírtál, ő majd vizsgálat után elmondja a lehetőségeket. Ha nem emleíti, akkor se azt mondd, hogy szerinted ciszta, hanem kérdezz rá, hogy nem lehet ciszta? Persze azt ő úgyis látja, hiszen belenéz az orrodba. Kimosni akkor fogja, ha szükséges, ezt mi nem tudhatjuk.
2014. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ozaenád van? Senki nem vizsgált esetleg még erre, nem vettek tenyésztést?


[link]

2014. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó, megelőztél, fene a fajtádat. D
2014. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb, Miquel ;)
2014. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Amúgy mondtam,hogy sajnos soha nem jön ki semmi, akármilyen erősen fújom,így nem tudom,hogy sárga-e, vagy nem.
2014. szept. 5. 18:38
 9/9 anonim válasza:
Na kiderult mi a baj? Nekem is ugyanez a problemam
2023. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!