Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus kombim kuplungja...

Ford Focus kombim kuplungja (2010) rettenetesen büdös. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Azóta, amióta a 12 éves öcsém egy kicsit gyakorolt rajta. Akkor rohadtul kuplung szag volt, mert eléggé szétgyilkolta. (folyamatos lefulladás, csúsztatás, pörgetés) Ez nem is baj, valahol el kell kezdeni. Csak azóta folyamatosan kuplung szag van az autó körül, nem tudom mitől lehet. A kuplung kb. fél éve volt cserélve, azóta kb. 4000-et mentem vele, főleg városban és autópályán. Ötlet, hogy ezt mi okozhatja?

Köszönöm, 19/F :)


2013. okt. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Le van égetve, lehet újra cserélni!
2013. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
drága öcséd (bár nem tudom miért ülteted be a 12 gyereket a volán mögé) leégette a tárcsát, ki kell cserélni. vondd le a zsebpénzéből :)
2013. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az király.. Mindegy, nem haragszom rá, mert valahol ő is elkezdte, nem várhatom hogy elsőre jól menjen neki minden. A kertben ment vele pár kört (óriási kert van, van hely a gyakorlásra), meg gyakoroltuk a tolatást, párhuzamos parkolást, elindulást. Szóval nem közúton vezetett. Jó, kicsit közúton is, kivittem egy földútra, ahol a madár se jár.. Ott kicsit még mehetett vele. Mondjuk ennek nem örülök, de azért köszönöm a válaszokat! Így közlekedhetek vele szerdáig, vagy inkább ne erőltessem?
2013. okt. 14. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld kímélni ahogy lehet, de csere.
2013. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. okt. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!