Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha valaki máshogy néz ki mint...

Ha valaki máshogy néz ki mint az átlag attól miért nem fogadják el a masszázst az emberek?

Figyelt kérdés
Ez a hobbim és az életem de mivel betegség miatt kövér vagyok ezért senki nem szeretné hogy masszírozzam pedig még fizetni sem kell érte mert tényleg imádom csinálni.

2014. szept. 16. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki se fogadja el, ott más a baj.
2014. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én masszőr vagyok és rengeteg masszőrt ismerek. A testsúlynak semmi köze nincs hozzá nekem elhiheted. Az emberek imádják a kövér masszőröket. Vagyis nem azt, ahogy kinéznek, hanem a munkájukat, mert az számít. Te nem vagy masszőr, az más kérdés, hogy neked "a hobbid és az életed", valószínűleg amit te masszázsnak hívsz, az meg sem közelíti a masszázst. Sok minden lehet az oka, hogy miért nem akarják az emberek, hogy masszírozd őket. Lehet, hogy a masszírozásoddal van a baj, de lehet, hogy a személyiségeddel, hogy nagyon erőlteted és nyomulós vagy, vagy mit tudom én, a higiéniád vagy a modorod nincs rendben vagy csak egyszerűen nem akarják. Ha valaki nem szereti a masszázst vagy nem szeretné, akkor tök mindegy, hogy ingyen van-e. A végtelenségekig lehetne ezen filozni, de biztos, hogy nem a túlsúlyóddal van a baj. Erre mérget vennék.
2014. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!