Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen házi gyógymódok vannak...

Milyen házi gyógymódok vannak aranyér kezelésre?

Figyelt kérdés
A hugomnak úgy néz ki aranyere van de külső mert látszik is neki.Eddig visszament neki magától de ma kint maradt neki.Viszont hatalmas probléma,hogy orvos fóbiája van.Semmivel nem lehet orvos vinni,mert csak rosszabb lesz.Elkapja a sírógörcs meg ilyenek.NAgyon szenvedek én is mert fáj neki és hihetetlen sokat sír!
2008. aug. 12. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki a kamillás ülőfürdőt és vegyetek a patikában aranyérre való kenőcsöt. Nem tudom, mi a neve de a patikus tudni fogja.
2008. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és van olyan amit recept nélkül fel tudnak írni?
2008. aug. 12. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Csatlakozom az elottem szolohoz. Meg annyit fuznek hozza, hogy bizony a tul sok (huzamosabb ideig torteno) ules is hozzajarulhat az aranyer kialakulasahoz, illetve rosszabbodasahoz, tehat probalj ezt elkerulni.


Masik dolog pedig a helytelen etkezest is surgosen meg kell szunetetni! Egyen sokkal tobb rostban gazdag elelmiszert/etelt, ne egyen tul sok krumplit/tesztat/hust, hanem egyen ezekbol picivel kevesebbet, viszont ezzel egyidoben sokkal tobb zoldseget, gyumolcsot, foleg a rostban gazdagokbol, mint a mango, ananasz, oszibarack, stb.... Ha teheti, egyen feher kenyer helyett barnakenyeret, teljes kiorlesu dolgokat. Igyon sok folyadekot ,valamint ne egyen tul sok voroshust, mint diszno, marha, vadhusok, stb.... Inkabb sok halat es csirket, pulykat (baromfit).


Ha ezeket betartja, sokkal jobb lesz a szeklete. Nagyon sokat tud segiteni a rendszeres aloeveragel-fogyasztas is. Garantaltan helyreteszi a szekletet (nem csak ez, de a fent emlitett rostban dus taplalkozas is).


Nem utolso sorban nem csak az aranyeret lehet megelozni ezzel, illetve a mar meglevot kordaban tartani vagy segiteni rajta, hanem ezzel a rostban gazdag taplalkozassal bizony nem utolso sorban a vegbelrakot, vastagbelrakot is meg lehet elozni!!!! Sajnos a helytelen taplalkozas durvan noveli ennek kialakulasanak eselyet...


Sajnos sok embernek a helytelen ,rostban szegeny taplalkozas miatt alakul ki az aranyere, mert a keves rost miatt kemeny a kaka, ami pedig erolkodeshez ,ezaltal pedig aranyerhez vezethet..... Eveken keresztuli rostban szegeny talpalkozas pedig vastagbelrakhoz vezethet, erdemes tehat figyelni az etkezesunkre!

2008. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Cickafark, zsúrlótea - inni, és ülőfürdőnek is.

Gyógyszertárban lehet kapni (recept nélkül is) többféle krémet, kúpot erre. (Reparon, Mastu talán a legismertebb.)

Fontos, hogy rostdúsan táplálkozzon, + kefír, joghurt, hogy lágy maradjon a széklete.

Ha pár nap alatt nem javul, akkor viszont sajnos orvos. :(

2008. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
az is nagyon jó ha simán sokáig vagy jo meleg de azért elviselhető vízben , és lehet rá recept nélkül krémet kapni, csak nem tudom már mi a neve
2008. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Attól is függ, mitől lett aranyere. Ha pl. egy vírusos hasmenéstől, akkor magától el szokott múlni.
2008. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
reparon kenőcs!! vagy házi készitésű körömvirág kenőcs is. Én gyerekkorom óta javithatatlan vagyok, bármit eszek-iszok, szedek...
2008. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hammamelis(bübáj dió)Vagy vadgesztenye krém,a hammamelist ithon nem csak Bécsben bármelyik gyógyszertárban lehet megvenni.nekem nagyon bevált.
2008. dec. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Körömvirág krém kapható a gyógynövényboltban. A táplálkozáshoz semmi köze, max a hasmenéstől jön elő.(A csapos nem tudja, hogy mikor zárjon-nyisson és megszakad)

A rendszeres mosása és a meleg vizes áztatás jót tesz neki.

Nem szabad ülni betonon, vason és télen a hideg járműveken. Aki autót vezet használjon parafa vagy irha párnát, az rögtön szigetel, ahogy ráülsz. Nekem van, de ezek a módszerek betartásával max évi két hetet jelentkezik, de akkor sem tragikus.jelentkezik

2009. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
anális masszázs kényeztetés wellness szállodákban. ISTENI AHOGY A JÓZSIBÁCSI CSINÁLJA.
2010. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!