Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek volt tapasztalata távol...

Kinek volt tapasztalata távol keleti gyógyítóval, vagyis tud ajánlani "profi" kínai orvost?

Figyelt kérdés
Édesanyámat (szívbeteg) tuti kísérleti nyúlnak nézik. Az utóbbi időben, viszketett, hányt, majd eszméletvesztése volt. A vérnyomáscsökkentőktől, ami már az ötödik fajta.De még csökkentővel is 191 fölé szalad, majd hirtelen le, a pulzus is 40 alá. A nyugati orvoslás nem jött be, egyre rosszabb. Tud valaki segíteni?

2014. okt. 22. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudok neked ajánlani kínai orvost, pl. őt: [link]

Ő nagyon jó kínai orvos, ráadásul azt is megmondja, ha nem ajánlja az akupunktúrát, magyarul nem csak a pénzedre hajt, de anyukád betegségéhez elsősorban egy jó kardiológus kellene, aki tényleg odafigyel a panaszaira, ha tb alapon nem megy, akkor keressetek fizetős orvost, ők jobban oda szoktak figyelni a betegekre (érthető módon), nem a nyugati orvoslással van baj, hanem a magyar eü színvonalával.

2014. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Keressetek lehetőség szerint pesti kardiológiai centrumot, ha ott sem tudnak megoldást, akkor nem valószínű, hogy ráolvasással jobb lesz. A fővárosi kardiológiák európai színvonalúak akkor is, ha szeretik szidni őket. Jobbulást anyukádnak!
2014. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 A kínai orvoslás nem ráolvasás. A magyar eü pedig nem európai színvonalú, ezt legfeljebb az hiszi el, aki egészséges és nem látta még, hogy mi a valós helyzet.
2014. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

A kardiológiai ellátás az. Jelenleg jobb esélyekkel indul az infarktusos itthon, mint mondjuk Angliában. Ezek tények, nem anekdoták meg szubjektív tapasztalatok.


A kínai orvoslás pedig annyira jó, hogy Kínában a nyugati országokban végzett, akadémikus orvoslásban jártas orvosok kb. 6x annyit keresnek, mint a kínai társaik. Nem, nem azért mert korruptak, hanem mert szükség van a tudásukra. Akupunktúrával meg teázgatással nem lehet súlyos betegségeket gyógyítani.

2014. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Newmi1 ***** válasza:
Amit leírtál tüneteket, szerintem inkább máj probléma lesz! Mindenféle képpen konzultáljatok egy Kínai orvossal, mert a nyugati orvoslás csak a pénzről szól. A többit már egyszer leírtam, megtalálod a "Van valakinek tapasztalata az akupunktúrás Dr. Yu-val?" című kérdés alatt. Anyukádnak pedig jobbulást kívánok!
2014. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Magam is a kínai orvoslás híve vagyok és segíteni szeretnék. Még sosem voltam kínai orvosnál, de sok mindennek utána néztem és magamat sikeresen kezelem. Az akupunktúra én nem javasolnám elsőre. Az az energiapontokat aktivizálva és kiegészítő kezelésként nagyon jó, de a gyógyulás első számú eszköze a táplálkozás. A kínai orvoslás azt mondja, hogy az első lépés mindig a tisztítás. A szervezet kitisztítása aktivizálja a szervezet öngyógyító képességét. A második lépés a pótlás. Vagyis, a beteg szerv számára nélkülözhetetlen hatóanyagok bevitele a szervezetbe. És utolsó lépés a szinten tartás. A magas vérnyomás az erek elégtelen működése, vagyis erősíteni kell az ereket és alaposan kitisztítani. Ha az erek rendben vannak, az szívnek nem kell már annyira erőlködnie és így a szív helyreállítása és megerősítése már könnyebb feladat. Amennyiben érdekel, hogy miket kell erre szedni akkor egy privát üzenetet, mert nem akarok itt reklámot csinálni. Ugyanis amit javaslok egy cég konkrét termékei. Utólagosan megjegyezném, hogy a tisztítás és az erek erősítése az első fázis, majd végül az erek tisztán tartása mellett a szív erősítése a második fázis. Ha nem is írsz priviben, azért kérlek vedd kiindulópontnak azt amit írtam.

2014. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

"A kínai orvoslás pedig annyira jó, hogy Kínában a nyugati országokban végzett, akadémikus orvoslásban jártas orvosok kb. 6x annyit keresnek, mint a kínai társaik. Nem, nem azért mert korruptak, hanem mert szükség van a tudásukra. Akupunktúrával meg teázgatással nem lehet súlyos betegségeket gyógyítani."


Erre csak annyit mondanék, hogy a kínai orvoslás fennmaradását annak köszönheti, hogy az addig nagyon jól működő kínai orvoslásba beleolvadt a nyugati is, úgy 2-300 éve. A kínai orvoslás célja nem a már kialakult betegség tünet kezelése, hanem a annak megelőzése. A kínai tudja, hogy a szervek működését hogyan kell összhangban tartani, vagy ha felborult az egyensúly, akkor hogyan kell helyreállítani. Az ember szervezetében minden szerv függ a másiktól. Ha az egyik működése felborul és nem kezelik, nem figyelnek rá, akkor mint a dominó a többi működése is felborul. Ha ez bekövetkezik, akkor jön a rák és egyéb csúnya betegségek.

2014. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2014. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát, véleményét.Kedves első válaszoló: én is megtaláltam ezt a linket, amit küldtél, meg még ezt: [link]

meg ezt: [link]

és ezt is: [link]

Persze leveleket is, hogy melyik mennyire jó, amit vagy elhiszek, vagy nem, ezért szeretnék olyat választani, akinél már valamelyikőtök családtagja, vagy éppen Ti voltatok és vannak tapasztalatok.Bp-re félévente kontroll, de helyben is van orvosa. A lényeg az volt, amit nem akartam részletezni hogy a lóvé az jól jött mindig, de Bp-en egyre szaporodtak a gyógyszerek és a mellékhatások, itthon meg azt mondta a doki, hogy állítsa be magának a gyógyszert, kísérletezze ki, hogy mitől nem hány,nem dob egy hátast. Ezen felháborodtam és azt mondtam, hogy itt fejeztük be, mert egyiket sem Te érdekled, csak a zsé. Szörnyen hangzik tudom, de ez a tapasztalat. Mot elviszem egy vegatesztre, biztos hallottatok már erről a komplex vizsgálatról, hogy mit várok tőle? - magam sem tudom, kapálózom és kutatok a megfelelő emberséges doktor után.

2014. okt. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!