Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keleti film (japán, koreai...

Keleti film (japán, koreai vagy kínai), történelmi és a tévében láttam, de nem tudom a címét?

Figyelt kérdés
Történelmi jellegű sztori. Szóval csak annyira emlékszek, hogy a pasi meg akarta öletni a testvérét a hatalomért (?) ha jól tudom, mert félt, ha ő nem teszi, akkor majd a testvére öli meg őt. De az közben meghívta magához, hogy megegyezzenek. Ekkor a két család körbe ül egy kis asztalt, de be jön egy katona és elmondja, hogy a testvére összeesküvést szervezett ellene. Ekkor ki küldik a feleségeiket és a gyerekeiket, akiket viszont meg megtámadnak valami ugrabugráló ( :D ) ninják vagy olyasmik és előlük menekülnek. Az asszony küzd ellenük, de közben talán a kislányuk megsérül. Egy templomba jutnak el ahol az időközben valahogy oda került apa rimánkodik a papoknak hogy mentség meg a gyermeküket, de az meghal. Ekkor az anya elzarándokol valamerre. És körülbelül ennyit láttam belőle. Valaki pls segítsen! Valami tökre egyértelmű neve volt pedig, azt hiszem :)
2014. máj. 3. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor láttad és melyiken? -> ha megvan nézd meg a TV műsort :)
2014. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!