Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reflux-hányinger-hányás ellen...

Reflux-hányinger-hányás ellen használható eredményes gyógyítási mód?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én éve óta köhintettem, de csak nyáron szántam el magam, h orvoshoz menjek, ugyanis mar nem tudtam egy ebedet úgy elfogyasztani, h ne köhintsek! Gyomortükrözésen átestem, kiderült, h sok a gyomorsav! Szeptemberben jött fel először reggel a sav! Szeptember közepétől gyógyszereket szedek, mert szinte minden napom hányingerrel telik el szép lassan, vagy akár napi 1-2 alkalommal hanyassal! Nem egyszeru diétáznom, mert testépítés a hobbym! Van h edzeni sem tudok menni, mert amint megemelek bármit is,rögtön hánynom kéne! Szóval! Akinek csak a gyomra ég és kicsit krákog, azzal szivesen cserélnék! Ha van valaki, aki hasonló cipöben jár-t, és rendbe jött valamilyen úton módon, annak megköszönném a válaszát, mert ez a helyzet, megkeseríti a minden napjaim!

2014. okt. 31. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

En ismerek egy jo gyogyszert ugy kell ejeteni h "kvamatel" kicsi rozsaszon egyel reggwl egy kis kekszet igyal egy kortyot es vedd be lekoti a savat es elmulasztja a hanyingert.

Ha nem javul akkor jo lenne kikerni eg orvos tanacsat

Jobbulast!

2014. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Reggel etkezes elott egy oraval Rabeman 20mg es Domperidon 10mg megy, aztan napkozben ismet egy Domperidon estefele megintcsak egy Domperidon es este a 2.Rabeman. Ez igy megy most mar 5.hete....voltak jobb napok, mikor szinte semmi bajom nem volt es voltak-vannak rosszabbak, mint pl most.

Rendelte Salvus vizet is, amihez jovo csutortokon jutok hozza....remelem az segit, mert sok jot hallottam rola. (nemet billentyuzetrol irok, szoval az ekezetek igy neccesek, elore is elnezest)

2014. okt. 31. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is baj van a gyomrommal, kovaföldet ettem valamikor az jó volt szerintem, csak tartok az alumíniumtól.


Az a diéta nem egészséges, ami mellett sok a savad, fogadat is tönkre teheti mint nekem.

2014. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!