Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit gondoltok arrôl, hogy a...

Mit gondoltok arrôl, hogy a parlagfū (istenek eledele) fogyasztása rengeteg betegséget gyógyít, mivel serkenti az ōssejt termelést?

Figyelt kérdés
Ha tovább gondoljuk, akkor miért lett tiltott, káros növény amit mi magunk irtunk ki mert azt mondták. Hogy minél kevesebb ember gyógyuljon meg, és észrevétlenül folyhat a népirtás.
2014. nov. 1. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért lett károsnak nyilvánítva, mert ellehetetleníti a légzést temérdek ember számára. A bionómoknak sem kell feltétlenül hinni.
2014. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastam ezt, de nem hiszek benne, nem enném meg. Sajnos allergiás vagyok rá, fulladok, a férjemnek az arca is feldagadt idén, nem látott fél szemével, ezért személy szerint irtom.
2014. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erről már én is hallottam h állítólag győgyhatású. Ha esetleg így van akkor nem lepődnék meg azom h írtják/tiltják . A szódabikarbóna árusítását is betiltották gyógyszertárakban.
2014. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy aki hisz benne, az jelentkezzen nálam, lelegelheti a nálunk növő összes parlagfüvet jövőre, legalább nem kell szenvednünk az írtásával.
2014. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Az én véleményem az hogy minden növény a saját célját tekintve hasznos és tökéletes.Konkrétan a parlagfű a föld takarója,ott ahol valami oknál fogva nem művelik megfelelően a földet ott eltakarja a csupaszságát. Valahol elbontanak egy építményt és évekig ott csúfoskodik a helye például egy városrészben ott is igyekszik betakarni. A hasznosságát egy növénynek az ember a saját szempontjai szerint osztályozza de erről a növénynek nincs tudomása. A világ népességének a szaporodása és annak élelmezése kapcsán rákényszerült a génmanipulált növények termesztésére mert már a nemesítéssel sem teremthető elég élelem. Az hogy egy növény számunkra haszontalan sőt irtandó az akkor állja a helyét ha hagyjuk hogy elvegye a haszonvényeinktől a termőtalajt. Általában nem így van mert ahol gondosan művelik a földet ott nem fordul elő.
2014. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a gyógynövényeket általában nehéz kiirtani,ez sokszor előfordul. a parlagfű hatásairól viszont konkrétan nem tudok semmit.
2014. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!