Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » [szemölcs] Grapefruit mag...

[szemölcs] Grapefruit mag kivonat - mennyi ido utan kezd hatni szemolcsnel?

Figyelt kérdés

nekem az arcomon vannak,apro kicsi lapos szemolcsok.

Volt régen fagyasztva mar tobbszor de visszajottek azota...


Most probaltam teafaolajall ecsetelni ,de pattanasok jottek ki az arcomon...


Ezutan vasaroltam ezt a grafruit mag kivonatot (alkoholos,bioboltos - olvastam hogy amerikai kutatasok kimutattak hogy nincs a grafruitnak virus,gomba olo hatasa hanem ezekben a grafruit mag kivonatokban levo kemiai fertotlenitok,antibiotikum felesegek azok amik esetekben eltavolithatjak a szemolcsot)

Mar kb 1 hetig hasznaltam rendszeressen napi tobbszor...most par napot kihagytam de ujbol elkezdtem rendszeressen ecsetlni az arcomat....


nyaron hasznaltam meg a ByeWart nevu kremet is de az sem segitett :S


ricinius olajt is vettem .de nem lattam semmi valtozast....


mar csak a verrehullo fecskefu van hatra bar arrol is irjak hogy valakinek nem hasznalt



2014. nov. 12. 13:20
 1/1 anonim válasza:

Nekem a talpamon volt.

Fagyasztották és talán ki is vágták utána, rég volt még pici voltam, de az biztos, hogy fagyasztották.

Most ott van a helyén egy anyajegyszerű folt.


Azóta volt több is a talpamon.

Kis körömollóval vagdostam mindig, de csak akkor tűntek el mikor baromi mérges lettem és jó mélyen kivágtam.

Onnan lehet tudni, hogy mélyen, hogy kicsit végzett, de csak annyira, hogy piros volt a közepe.


Most semmi nem látszik a helyén!

2014. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!