Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez a tünet hogy tűnik el a...

Ez a tünet hogy tűnik el a gomba? Valami krém addig is rá? Vagy valami természetes segítség hogy gyorsítsam a folyamatot? Sok folyadék stb?

Figyelt kérdés
voll gép kimutatta hogy túl sok a gomba bennem elkeztem grapefruit cseppeket inni, meg egy az egyben leálltam az édességgel, és két hét után most érzem hogy nagyon kezd viszketni mindenem.
2010. jan. 29. 08:55
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és iszok lugosító teát
2010. jan. 29. 09:20
 2/4 anonim ***** válasza:

háthallod, ez nagyon sok esetben kamu. aki elmegy egy ilyen vizsgálatra, annak mindig azt mondják h sok a gombája és szedjen ezt meg azt. ezek nem ártanak, gréfrut csep, meg lugosító tea, beteg nemleszel tőlük, de használni sem fognak. a gréfrutcsepp még talán, az még lehet egészséges.

amúgy nem jött le nekem h mi is a problémád? viszketsz. de hol? a hüvelyed? akkor gombád van, menj nőgyógyászhiz. ha az egész tested viszket, akkor neked valszeg megártott a lugosítótea, meg a gréfrutcsepp, hagyd abba őket.

2010. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A viszketes legvaloszinubben azert van mert a lugosito viz es akar a grapefruit csepp is elkezdte meregteleniteni a szervezetedet es a mereganyag a boron at is tavozik, igy a viszketes kozelebbrol megszunik. Volt surubben szekleted amiutan elkezdted ezeket a termekeket hasznalni? Nem kell attol tartanod hogy artanak! Igyal sok folyadekot.
2010. jan. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utsónak köszi, igen volt gyakrabban, iszok akkor többet
2010. jan. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!