Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mire jó a Japán Kristálygomba?...

Természetes egészség kérdése:

Mire jó a Japán Kristálygomba? Milyen saját tapasztalatotok/véleményetek van róla?

Figyelt kérdés
Sokan hallottunk már a Japán Kristálygombáról. Nemrég még a tévében is foglalkoztak ezzel a témával. Valóban pozitív hatása van? Kinek mi róla a véleménye?

2014. nov. 26. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én már hallottam róla jót is, meg rosszat is. de még nem használtam.
2014. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült beszereznem mivel én csak jót hallotta róla ..egy hete iszom még csak :-) . Háziorvosom 10 éve fogyasztja ,ő nagyon ajánlja hisz számos dologra jó !!! [link]
2014. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is csak jót hallottam róla és számtalan betegségre jó, de betegségek megelőzésére is alkalmas.

Egészséges és finom, magam is rendszeresen iszom.

Sokan allergiaszezonban is keresik a japán krisálygombát. Mivel ezt cukorral szaporítják, ezért a cukorbetegek kicsit félve használják, azoknak viszont jó hír, hogy a Tibeti kefírgomba direkt cukorbetegeknek van kifejlesztve...

2014. dec. 1. 00:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy akik használják/használták azoknak milyen nagyságú volt a kristálygombája?
2014. dec. 1. 00:52
 5/12 anonim ***** válasza:
igen .. Egyébként nekem azt mondta a doki ,akitől a gombám is van egyébként ,hogy az csak egy dolog ,hogy kristálycukor kell bele ,de ezt a gombák feldolgozzák ,ők ebből élnek ..így az embernek mikor a "limonádét"fogyasztja a hozzáadott cukor már nem okoz problémát sem cukorbetegség ,sem mondjuk diéta esetén .(Nem teljesen ugyanaz a kristálygomba és a kefírgomba alkotóeleme egyébként )
2014. dec. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémben vannak kisebb -nagyobb kristályocskák ..a nagyobb az kb 0,5 cm (nem mértem le pontosan :P )
2014. dec. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az orvosod adta? Komolyan? Én nagyon nehezen szereztem be sok utánajárás után... Amúgy úgy tudtam, hogy az orvosok inkább elhallgatják a normál gyógymódot mert akkor egy idő után mindenki azt használja és a gyógyszereket már senki nem venné. Amúgy jó fej orvosod van ez tény :D. A gomba méretek nálam is különbözőek vannak kicsik is de vannak szép nagyok is. Te hány napig érleled? 2 vagy 3?
2014. dec. 1. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
2 napig ! 3 naposan mar túl erjedt az íze ! Te utanaizesited ?
2014. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem. Én ugye ahány gomba annyi kanál cukor meg bele 6-8 szem mazsola és érlelem 2-3 napig. Nekem a 3 napos is megfelelő ízű. Aztán a végén (a már kész italba) csepegtetek citrom levet. Próbáltam a citromlét az elején belecseppentei de attól nagyon beszénsavasodik, így azt mindig a végén szoktam.
2014. dec. 9. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:
En is a végén .. Illetve annak a fel citromnak a levét préselem bele , ami mar 2 napja az érés folyamata alatt a gombákkal ázott . 8 műanyag e. k gombahoz teszek 5 e.k cukrot , 10 szem mazsolát , a fel citromot es a 2l vizet . Mondjuk en legközelebb aszalt ananásszal vagy áfonyával akarom kipróbálni , állítólag ezekkel a legfinomabb .
2014. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!