Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Inuyasha. SPOILER, csak saját...

Inuyasha. SPOILER, csak saját felelősségre: az inuyasha the final act végén mikor kagome visszamegy a középkorba azután lezázult a kút vagy még vissza tud látogatni a családjához?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tud.Ha jól emlékszem ki is térnek rá,hogy lezárult.
2014. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem zárult le
2014. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem lezárult mert ha vissza emlékeztek akkor a végén már teljesen olyan légkör volt Kagome körül mint aki végleg odaköltözött. Hiszen folyton iskolai egyenruha volt rajta szörnybéllel színesítve amikor ide oda cikázott a tér időben, de a végén már panő ruhácska díszítette feszes kis testét és mosóedény volt nála. Ha még mindig haza tudna menni akkor miért nem otthon mossa ariellel a ruháit és miért nem sulis ruha van rajta?

Ez csak az én feltevésem de ezekből kiindulva szerintem bezárult szent péter kapuja (vagyis a kút).

2014. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg a végén mikor Jinenji tanítgatja a gyógynövényekre,Inuyasha megjegyzi neki,hogy milyen gyorsan tanul.Erre Kagome azt válaszolja muszáj,hiszem már ez az otthona,meg kell szoknia,hogy itt máshogy mennek a dolgok.
2014. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én azt reméltem hogy habár odaköltözött még haza tud látogatni. ez így olyan kegyetlen a családjával szemben, hisz ha lezárult akkor az ő idejülben kagome már rég halott, és nem láthatják se őt se (ha esetleg lesznek) a gyerekeit.
2014. aug. 17. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
nincs rajta sulis ruha hisz már nem jár iskolába és attól hogy odaköltözött még lehet hogy néha vissza tud látogatni (bár nem biztos, de ez nem is fontos)
2014. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal, hogy Kagome ott maradt, teljesne megváltoztatta az időt, és lehet, hogy utána a jövőben törlődött az ő egész élete.


Bocsánat, régen néztem, de nem rémlik, hogy lett volna a végén valami olyasmi, miután visszament Inuyashához, hogy valaki a saját világából visszaemlékszik rá.

2014. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De igen.Az öccse beszél róla a végén az osztálytársainak.
2014. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem tud visszamenni a családjához. Én is régen néztem, de nekem úgy rémlik mintha a Szent Ékkő az "megsemmisült" volna és ugye az biztosította az átjárást InuYasha és Kagome számára. A végén mikor a kút vissza viszi a saját idejébe, akkor már InuYasha nem maradhatott ott hiszen nem abba a világba tartozik, itt vettek egy időre búcsút egymástól, majd Kagome nem bírta tovább nélküle és visszatért...(bár fogalmam nincs,hogyan engedte vissza a kút :D)

A lényeg a lényeg, hogy igen ezzel át kellett volna írnia a történelmet,de nem tette..szóóval (ezen gondolkoztam egy kicsit) mivel a szülei azok nem "tüntek el" hanem élik tovább az életüket, az is megeshet, hogy a Kagome gyermekei lesznek a saját ősei (ugye,hogy visszament az időben stbstb....tudom nagyon fura de gondoljatok bele...xD Kagome a saját dédanyja O.o wtf..XD)

És ezzel elindítva még egy sor kérdést...hogy miért rögzült be annyira Kagome számára fa...a következő életeiben is InuYashát szereti...de persze elfilozofálhatnánk itt a téridő kontínumról...XD

2014. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igazából ha belekeverjük a biológiát, akkor nem lehetséges hogy ő maga a saját őse legyen.


de egyébként én is gondolkodtam ezen :)

2015. márc. 26. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!