Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináljon valaki ha...

Mit csináljon valaki ha annyira fáj a hasa hogy akármit eszik vagy iszik nem lesz jobb mert hányingere van mindentől?

Figyelt kérdés
vett be altatot is de nem tud aludni annyira rosszul van es görcsöl a hasa

2014. nov. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én általában ilyenkor veszek be egy fájdalomcsillapítót meg egy hányás elleni gyógyszert, majd ahogy lenyeltem, azzal a lendülettel a vécé felé fordulok és ki is hányok mindent.


Persze nem tudjuk, mi a problémád forrása, az én esetemben a PMS tünetei között szerepel a migrén, a hányinger, a hasmenés és hasfájás, de 5dani5-ként kétlem, hogy neked ez lenne a bajod :)


Szódabikarbónás vizet szoktak ilyenkor gyerekekkel itatni, vagy kis szénsavas vizet, köményteát, vagy almát etetnek velük.

2014. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2014. nov. 28. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kis feles pohárnyi pálinka. Amikor nekem görcsöl a hasam, és már fél órája ülök a wc-n a hasfájás miatt, akkor megiszok egy pálinkát, és utána egyből elkezd dolgozni, az ott szétbombáz bent mindent.

A pálinkánál nincs jobb gyógyszer erre.

2014. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hasa fáj, vagy a gyomra, mert bár közel vannak egymáshoz, nem mind1!

Nekem gyomorgörcsöm volt 1 hónapig szinte, röntgen semmit nem mutatott, de elhívtunk egy mentő ismerőst, és mondta, hogy a sok szénsavas víz kikezdte a gyomorfalamat!

2014. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!