Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért van az hogy, a napokban...

Miért van az hogy, a napokban elkezdtem enni a hagymát és jobb lett a légzésem is és jobban is birom a futást és futás közben olyan nagyokat kell köpjek, tisztul a tüdöm?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 19:27
 1/2 Bolygó Hollandi válasza:

Azért mert a hagyma nagyon egészséges :) Nekem elhiheted, hagymán nőttem fel és hamarabb nyerek a lottón, minthogy megfázzak xD


Gyógyhatású szerként, bélféregűzésre, vizelethajtásra, étvágygerjesztésre, megfázásos tünetek, és köhögés enyhítésére, illetve vércukor csökkentésére is használják. A fertőzéses orrmelléküreg-gyulladás (sinusitis) tüneteit is csökkenti.


Szoptatós anyák kerüljék az erősen hagymás ételek fogyasztását, mert az illóolaj-aromák átmennek a tejbe.

Forrás: Wikipédia.

2014. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ha napi egy fej hagymát megeszek nem fogok lefogyni?
2014. szept. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!