Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mik a tapasztalatok a vizelet...

Mik a tapasztalatok a vizelet terápiáról?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm csinálja azt mondta sokkal jobban érzi magát és már nem beteg.Anyámnak is javasolták már a vizeletterápiát de szerinte meg én szerintem is gusztultalan.Én komolyan hányingert kapnék ha vizeletet kellene innom.De akinek van gusztusa hozzá csinálhatja a vizeletterápiát.
2008. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom. Valahogy az az érzésem, ha a szervezetnek szüksége volna a vizeletben lévő anyagokra, akkor nem szabadulna meg tőlük. Vagy nem így van? Vagy, ha van is benne valami hasznos, szerintem is gusztustalan, és azt más módon is be lehet vinni a szervezetbe.
2008. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Tapasztalatom - szerencsere - nincsen, de szerintem helyes eletmoddal (rendszeres, egeszseges etkezes, mozgas, nem dohanyzik, nem alkoholista) sokkal tobbet el lehet erni. ha valaki erre nem kepes - pl en - akkor vallalja a kovetkezmenyeket, vagy ajanlom a vizeletterapiat, lugositast, feng shuit es az osszes tobbi divatos lustasagot.
2008. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, de úgy látom nem olvastátok el a kérdést. :)

Tapasztalatokat kértem, nem pedig fikázást.

2008. aug. 18. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kolléganőmnek van egy könyve a vizeletterápiáról és nagyon érdekes dolgok vannak benne.

Probálni csak külsöleg probáltam. A vizelet nem más mint szürt vér. Mostanában sokat hallunk olyan esetekről mint pl. földrengéseknél, hogy az illető azért élte túl mert megitta a saját vizeletét. Nagymamáink még hittek benne.

Medveczky Ilonával volt egyszer egy interjú, Ő hisz ebben. Hogy issza-e azt nem tudom, de külsöleg használja az biztos.

2008. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem irni, hogy aki a vizeletterápiát akarja használni annak érdemes az étkezésén is változtatni.

Vannak bizonyos ételek amiket kerülni kell és akkor nem lesz "szaga" a vizeletnek.

2008. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Azt tudni kell a vizelet terapiarol, hogy kb 3000 eves multja van. A szegenyek gyogyszerenek is nevezik. En ajanlani tudnam G. P. malchov konyveit, ez egy orosz iro, aki ir ugy az elmeletrol, mint a gyakorlatrol is.En kb . 2 eve majdnem minden nap iszok 3 pohar vizeletet.Persze minel egeszsegesebben taplalkozunk, annal kellemesebb a vizelet ize is. Akiknek nagyon szagos es suru a vizeletuk , nagyon tele van a testuk mergekkel, es a vizelet ennek a tukre tulajdonkeppen. 1900 korul az orvosok meg kostolgattak a pacienseik vizeletet es abbol megtudtak allapitani a betegsegeiket.

A vizelet az a folyadek, ami tele van olyan anyagokkal amire abban a pillanatban nincs szuksege a testnek. ( vitaminok, hormonok, strukturalt viz)

En hasznalom hajpakolaskent is , gyonyoru csillogos es eros, dus hajam van tole. A reggeli vizelet a leghasznosabb, mert sok hasznos hormont tartalmaz, kb.10-tol 15-ig oraig pedig nagyon jo izu es eneriaitalkent is szolgal.Persze kave, dohanyzas, edessegek, sok hus nagyon rossz izt ad a vizeletnek.

Nagyon jo fajdalomcsillapitokent es egesekre, sebekre is.Ajanlom mindenkinek mielott elkezdi a terapiat elolvasni egy konyvet rola alaposan, mert az elozo valaszokat latva elegge sok tevhit szarnyal rola.

Magam tapasztalataibol kiindulva a leghatasosabb gyogyszer barmely problemamra es mindig a vizeletet hasznalom eloszor minden egeszsegugyi problemamra. Szerintem egy csodaszer.

2009. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! köszönöm a válaszodat!:)
2009. ápr. 4. 13:48
 9/9 anonim válasza:
100%
én csak azt tudom hogy nagymamám a mezőgazdasági munkától berepedezett széltől kivörösödött kezét mindig lepisilte,és használt!
2009. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!