Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kamilla tea úgy is hatásos...

A kamilla tea úgy is hatásos valamennyire, hogy megcukrozom és teszek bele citromlevet is?

Figyelt kérdés

Másképpen sajnos nem megy le a torkomon, de úgy hallottam, hogy a savas citromlé kicsap belőle valamit, ami így már nem olyan hatékony. De azért így is hatásos valamennyire nem?

Egyébként nem rendes citromról van szó, hanem bolti, palackozott citromlével.


2014. dec. 11. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, úgy is.
2014. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kamilla tea jó ízű cukrozva, citrom nélkül ... abban meg sajna nem hiszek, hogy olyan hígításban hat valami (a ciánt kivéve) mint egy tea
2014. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy kis mézet tegyél bele, amikor már nem túl forró - úgy finom! Nem kell sokat inni belőle, mert alapvetően külsőleg használatos. A rendes citrom sokkal jobb, a lében sok a fölöslegese tartósítószer. Ha torok-légcső gondok vannak: vöröshagyma héját feltépkedve hideg vízben feltenni, 2-3 percig főzni, amikor iható leszűrni és mézet bele -az is finom és hatékony. Meghűlésre nagyon jó a bodzatea, mézzel igazi citrommal.
2014. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hatásos, csináld töményre és kevés citromot tegyél bele.
2014. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért iszol kamillát? Anno nekünk védőnő úgy tanította, hogy a kamilla üresen fog, édesen hajt. ( Már a hasat)

Egyébként mint minden gyógytea, üresen hatásosabb.

2014. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elfelejtettem írni. Fel vagyok fázva, és erre iszom. Sajnos nem tudom lenyelni citromlé nélkül, mert rám jön az öklendezés, aztán ha mégis megiszom, pár korty után erős hányinger jelentkezik. Ez valami berögződés, tudom, de nem tudok ellene tenni. Viszont ízesítve nagyon finom, olyan, mint egy rendes tea.

Köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 11. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
felfázásra: mezei zsurló - mézzel
2014. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!