Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki írna nekem olyan...

Oti K kérdése:

Valaki írna nekem olyan dolgokat ami segít a jó alvásban? Valami tea vagy olyan amit én is meg tudok tenni.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz alvó vagyok és nem tudom mitől van ez... Örülnék neki ha valaki tudna írni olyan dolgokat amik ebben segítenek. Előre is köszönöm!

2014. dec. 23. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt olvass másfél-két órát.
2014. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Relaxálj! A youtub-on nagyon sok jó relaxáció van. Feküdj le, takarózz be és hallgasd. Én úgy szoktam, hogy a telefonomról hallgatom. Úgy jobb. Kéznél van.
2014. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sportolj! Fáraszd le magad napközben fizikálisan is, hidd el nagyon jól fogsz aludni.
2014. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komlótoboz tea + relaxáció (autogén tréning)
2014. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
citromfű vagy macskagyökér vagy orbáncfű tea
2014. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Az orbáncfüvet ne ajánlgasd, ha nem ismered minden hatását. Az nem nyugtató, hanem MAOI antidepresszáns, a mellékhatásaival együtt.
2015. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A komló tényleg nagyon jó altató hatással bír. Egy- két sör is tökéletes megoldás, nyugodtan lehet alkoholmentes is.
2015. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Például a munka. Én 12 órás műszakokban zsákolok egy malomban, semmi gondom az elalvással. Meg a fogyókúrával meg a depresszióval meg a többi úri huncutsággal. Ennyi.
2015. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!