Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol juthatok hozzá a melatonin...

Hol juthatok hozzá a melatoninhoz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
A tobozmirigyedből.
2015. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Vény nélkül kapható melationin tabletta, de a helyedben csak indokolt esetben, orvossal való konzultáció után szedném.


[link]

2015. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"de a helyedben csak indokolt esetben, orvossal való konzultáció után szedném."


Na és mi a te indokod (erre)?

2015. jan. 18. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A melatoninnak benned kell keletkezni (alvás közben), különben csáléra állítja az egész hírmolekula rendszeredet. A bogyót csak kivételes helyzetben, rövid kúraként helyes alkalmazni.
2015. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

# 3


"Na és mi a te indokod (erre)?"


Nekem nincsen rá indolom. Nem vagyok orvos, így laikusként azt gondolom, hogy - mivel mégiscsak egy hormon - én nem szedném anélkül, hogy a háziorvosommal konzultálnék róla. Már csak azért sem, mert azt gondolnám, hogy ha valamilyen alvászavarom van, akkor nem ártana kideríteni, hogy milyen ok áll a hátterében, és ha szükséges, akkor azzal foglalkozni, ahelyett, hogy magamat kezelném melatoninnal.

2015. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Mar nem olyan könnyű jó áron hozzájutni En imádom mélyíti alvást sőt élénk álmokat okoz hozzá szokni nem lehet ahogy túl adagolni sem kar az okoskodásért. Now food melatonint vedd az meg viszonylag olcsó es hatékony én is azt szedem. 5 mg illetve szajban oldódó lapka nem beszerezhető sajnos. Patikai parma nordos pénz kidobas azert 60 db kapsz pl itt de van ennek olcsóbb ia csak kutatni kell vitamin abc oldalát nézd meg.
2015. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
[link] eloző vagyok itt van legjobb aron több féle is,
2015. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tóti Katalin válasza:
A melatonin sötétségben képződik a tobozmirigyben. Nyugodtan szedhető, bioboltokban kapható. Nem olyan hormon, mint amit a hölgyeknek írnak föl, összemosni vele több, mint tévedés.
2015. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8


Kedves Kalatin!


Megkérdezhetem, hogy Ön szerint melyik hozzászóló "mosta össze" velük, vagyis írta, vagy akár csak sugalmazta, hogy a melatonin a női nemi hormonokhoz hasonló? (Feltételezem, hogy erre gondolt azzal a megfogalmazással, hogy "mint amit a hölgyeknek írnak föl".)

2015. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 fata.morgana válasza:
100%
Én 2 éve szedem rendszeresen, melléhatás nélkül. Köszömöm jól vagyok. Amig nem szedtem, pár hét alatt, olyan voltam mint a mosott szar, nem tudtam 3-4 óránál többet aludni.Sajnos már csak gyógyszertárban lehet venni, sajnos 60 szem kb 5000 forint. Viszont azóta pihent vagyok. Ennyit megér:)
2015. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!