Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan juthatok igazoláshoz?...

Hogyan juthatok igazoláshoz? Meddig örzik meg a kartonokat? Felnőt pszichologushoz vagy pszichiáterhez kéne mennem?

Figyelt kérdés

Pár éve mikor még 18-éven aluli voltam, jártam fiatalokkal foglalkozó pszichologushoz.

Sajnos azóta nyugdíjba ment, és csak a keresztnevére emlékszem.

Ö igazólni tudná hogy miért jártam hozzá, és azt is hogy normális vagyok.

Ha elmegyek felnött agyturkászhoz, nyilván nagy vonalakban neki is beszélhetek erröl, viszont oda akkor jártam mikor aktuálisan benne voltam egy helyzetben.



2014. ápr. 16. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Akihez korábban jártál, arról nem ad papírt, hogy normális vagy, csak arról tud adni, hogy az voltál.
2014. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy igazólás arrol hogy mi okból jártam oda, és hogy akkor normális voltam, pont arra van szükségem. Avval együtt elmennék egy felnöt pszichologushoz, és függetlenül attól ö mit mond, legalább már nem csak a szavam lenne amivel védem magam. A korábbi pszichologusom már nyugdíjba ment.
2014. ápr. 16. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam személyesen ott ahova régen jártam. Közölték hogy csak öt évig örzik meg a kartonokat, és már a gépben sem voltam bent. :/ A volt pszichologusom meghalt (erröl nem tudtam), ezért nem tudnak segíteni. Komoly okkal jártam oda, mégsincs már semmi nyoma. :(
2014. ápr. 18. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Részvétem. Sikerült megoldani?
2014. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ptsd-d volt/van?
2014. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olyanhoz sztem nem érdemes menni, aki a szavaidnak nem hisz, hiteltelennek tart.
2014. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!