Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A fodormenta tea szerintetek...

A fodormenta tea szerintetek mennyire hatásos? Most olvastam hogy valamennyire szőrtelenítő hatása van, mivel a túlzott férfi hormont semlegesíti.

Figyelt kérdés

A kérdèsem hogy igaz lehet e? Èrdemes e kipróbálni? Ès milyen mennyiségben kell inni ès mikor?


Van valakinek tapasztalata vele?


2015. jan. 25. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia, én már majdnem egy hónapja iszom, de napi 1-2 csészét (erős vízhajtó hatása, erre figyelj oda) én eddig minimális változást észleltem, mintha lassabban nőne ki és halványabb. iszom még tovább, mert ugye ha már lecsökkentette a tesztoszteron szintem akkor ne ugorjon vissza, iszom még egy hónapig hátha tovább javul a helyzet

megjegyzem ez nálam genetikus dolog, mielőtt megjött az első menszim már azelőtt is volt ilyen jellegű problémám, de eltérést nincs nőgyógyászatilag, hormonszintjeim normálisnak mondhatók. nincs az az isten ami rávenne arra, hogy mesterséges hormonokkal bombázzam a szervezetem, az csak tünetileg kezel és tönkre teszi a szervezetem a tea viszont nem.

2015. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 cydor válasza:

nekem a hajritkulásomra javasolt a bőrgyógyász egy ösztrogén tartalmú krémet (még jó hogy a patikus megmondta, így természetesen nem vettem meg)

én szinte minden nap iszok közel fél liter fodormenta teát nyáron, de sem a hormonrendszeremre sem a szőrnövekedésre való hatását nem vettem észre (bár elvileg fényérzékennyé is kellett volna hogy tegyen) (saját kertben termesztett változat) így sem cáfolni sem megerősíteni nem tudom a hatását, de hogy finom frissítő az biztos

34 Ffi

2015. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!