Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen csont/porcerősítőt...

Milyen csont/porcerősítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mar egy jo ideje faj a terdem ha 5percnel tovabb futok, voltam dokinal a minap, es aztmondta a csontozatom tul gyenge az izomhatozhoz kepest, mert az meg tul gyenge. Felirt gyulladascsokkentot (cataflam-v 2x1) es azt mondta jegeljem estenkent. De szerintem ez keves lesz ahhoz hogy elmuljon a fajdalom. Milyen pprc/csonterositot szedjek??

2015. jan. 29. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

En Proenzi 3-at szedek, szerintem ezzel nem jarsz rosszul.

Ha a terded faj, akkor nem feltetlenul gyenge a csontozatod. Sok esetben a betegseget ugy hivjak: porckopas. Idosebb korban jelentkezik, vagy akar fiataloknal is, de ez ritkabb.

En 17 evew vagyok, nyaron mutottek a bal terdemet, es rugos, jofajta futopadon sem tudok furltniot percet ugy, hogy ne fajna a terdem. Nekem barmilyen terhelesre bevizesedik, ezert feszul.

Probalkozz, de hogyha nem hasznal mondjuk ket harom honap alatt a porcerosito, akkor menj el egy maganrendelesre. A terdfajdalom nem jatek, oda kell ra figyelni! Ha faj, akkor ne csinalj olyat, amitol megfajdult.

Sok sikert! :) 17/L

2015. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csonterősítőnek D3 vitamint kell szedni.
2015. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A mák is jó csonterősítő
2015. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!