Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitralis billentyű prolapsus...

Mitralis billentyű prolapsus rosszullét esetén van valamilyen természetes gyógymód?

Figyelt kérdés
Ha nagyon stresszelek akkor szokotr hülyeségeket csinálni a szívem, rendszertelenül ver, gyorsan ver, a legdurvabb mikor jön egy roham vagy hogy nevezzem, amikor nyugalmi állapotból elkezd hirtelen gyorsan és erősen verni (180as pulzus), és ez hosszú percekig tart, közben olyan érzésem van, hogy elvesztem az eszméletemet, és amilyen hirtelen jön a roham, úgy is múlik el egyik pillanatról a másikra. Érdekelne, hogy nincs e valami vitamin pezsgőtabletta vagy valamiféle gyógytea ami segíthetne ez ellen. A doki mondta, hogy tud felírni gyógyszert a rosszullétekre, de én nem szoktam gyógyszert szedni.
2015. febr. 8. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen magas pulzusra kellene gyógyszer. Az orvosom azt mondta, hogy az ilyen nagy pulzusszám az öregeket elviszi, de a fiataloknak sem éppen kellemes. Erre hiába szedsz vitamint, béta blokkoló kell. Nem fog semmi bajod történni attól, ha 1-2-szer beveszed.
2015. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy azóta? Szedsz azóta valamit rá? Béta blokkoló kell, én Bisoblockot szedek rá, egy felet. Ha erzem ezt az erzést akkor pedig magnéziumot. Az jó rá! Orvosom is ajanlotta erre. Igyal sokat! Remélem tudtam segiteni Valakinek. És évente kardiológus, h figyeljen.
2020. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Jól vagyok! Nagyrészt tünetmentes vagyok, 1-2 évente szokott előjönni a nagyon kalapálós rosszullét. Néha van egy kis szívritmuszavar, de teljesen élhető életet élek mindenféle gyógyszer nélkül.
2020. febr. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!