Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Antidepresszáns helyett...

Antidepresszáns helyett milyen természetes gyógymódot használjak?

Figyelt kérdés
Évekig szedtem különböző antidepresszánst amit az orvosok írtak fel.Sokáig használtak,majd egyre rosszabb lett.Az orvosok csak tovább növelték volna az adagot.Nem szeretném tovább mérgezni magam.
2015. febr. 27. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincs semmifele termeszetes gyogymod.
2015. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valeriana, Valeriana Relax, Valeriana Harmony, Sedogelat, Hova, stb. Ezek mind nyugtatók, és nem antidepresszánsok.

Egy természetes alapú antidepresszáns létezik, az orbáncfű. Lehet gyógytea formában kapni, illetve tablettaként, Remotiv néven.

2015. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A legtermészetesebb gyógymód az emberi szó, a terápia.

https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k

2015. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Naponta iszom az orbáncfű teát ("csak" 1 nagy bögrével),valami meg mozdul bennem,de még nem elég.

Nem rég én is olvastam a Remotiv extráról.

Van benne orbáncfű de még is gyógyszer.

Állítólag enyhe depire van ami nekem jól hangzik,mert erős gyógyszert nem akarok szedni.

Van erről a gyógyszeről valakinek tapasztalata?

2015. febr. 27. 18:58
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

"Állítólag enyhe depire van ami nekem jól hangzik,mert erős gyógyszert nem akarok szedni. "


Ez nem akarat kerdese. Az a legrosszabb amikor valaki kiserletezni kezd depresszioval, es egyre melyebbre loki magat.


Ha nem bizol az orovsban keress mast, de ezek a teak loxart sem ernek.

2015. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy tejesen természetes anyagokból álló 'anyagot'' ami átjut a véragygáton és a hatóanyagaival közvetlenül táplálja az agysejteket, illetve egy kíméletes kezelési formát, a kettő együtt erőteljes megoldás.

Privátban elküldöm.

2015. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja es tartsd tavol magad a szcientologusoktol, valoszinuleg az elozo is az.


nehany embert mar az ongyilkossagba kergettek a "termeszetes" kezelesi modszerukkel.

2015. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem talált! Hülyeségekkel nem akarnék segíteni.
2015. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszolónak üzenem, hogy baromságokat ne írjon, pláne úgy, hogy fogalma sincs, hogy miről beszél az illető!!! A megoldás valós!!
2015. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos az én családomban is van érintett, aki az antidepresszánsoktól iszonyú mélyre került, ráadásul ő teljesen kifordult önmagából... Te is érzed, hogy egyre rosszabb volt a gyógyszerek mellett mellett, szóval én abszolút egyetértek Veled abban, hogy az egyetlen jó megoldás lejönni a szerekről. Biztosan lesznek nehéz pillanataid, de légy erős, gondolkodj akkor is hosszú távon! A fenti oldalon van szó az omega 3-ról is (halolaj), hogy milyen sokat segít a depresszió ellen. Kitartás!

2015. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!