Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kapott már valaki a Sedatif...

Niki1121 kérdése:

Kapott már valaki a Sedatif PC homeopátiás gyógyszertől hőhullámot?

Figyelt kérdés
Alvászavarra ( nehéz elalvásra ) kezdtem szedni a Sedatif PC-t, a leírtaknak megfelelően elalvás előtt 2 szemet. Az első alkalommal még azt hittem hogy véletlen egybeesés, bár az előtt soha nem kapott még el ilyen hőhullám, sem este, sem máskor. De a második este már biztos voltam benne, hogy van összefüggés. Igaz hogy írták, az első napokban felerősítheti a tüneteket, és ezzel nem kell foglalkozni, na de hogy most meg azért nem tudtam elaludni, mert egyik pillanatban vert a víz, másikban meg majd' megfagytam, ez azért elég durva. Függetlenül attól hogy mennyien hisznek a homeopátiás szerekben és mennyien nem, ebbe a bogyóba azért rakhattak valamit, mert ilyet azért cukros víztől nem éreztem volna, az biztos.

2015. márc. 7. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
hogyhogy van mellékhatása a homeopátiás szernek? biztosan átvertek vele akkor és valami toxint beszedtél
2015. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!