Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Zsírral bekenni a mellkast...

Zsírral bekenni a mellkast (+hagymatea)?

Figyelt kérdés
A hagymatea receptet megszereztem, zsír is van. Ha bekenem a mellkasomat, akkor mivel takarjam le, mit vegyek fel rá, hogy rögzítsem, hogy ne kenjem össze az ágyneműt?
2010. febr. 14. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürdö lepedöt csavarnék magam köré mint zuhanyozás után.
2010. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a műveletet úgy szokták megoldani, hogy először a zsíros mellkasra száraz ruhát tesznek, majd egy impregnált /pld.fólia/ anyagot és utána ismét száraz ruhát. Régi módszer és a legjobb nyákoldó.
2010. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vékony törölközővel, nagy konyharuhával körbe tudod tekerni, és hullámcsattal vagy valami ilyesmivel rögzítsd. egyik barátnőm a legnagyobb influenzából is 1 éjszaka alatt is meggyógyul így.
2010. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szuper lenne, ha már tudnék aludni. Már 4 éjszakát végig "fulladoztam köhögéssel". Megpróbálom befóliázni magam.
2010. febr. 14. 20:57
 5/6 A kérdező kommentje:
És ráadásul 38 hetes terhes vagyok és úgy érzem, hogy szegény gyereket "kiköhögöm".
2010. febr. 14. 20:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Eltelt 2 nap és egyre jobban vagyok! Első este az elalvás volt nehéz, de éjjel nem keltem fel legalább. Második este már simán elaludtam és ugyan felébredtem más okból, de nem köhögtem. Annyira jót aludtam. Kicsit mér érzem a betegséget, úgyhogy ma este is megcsinálom a szeánszot! Bátran ajánlom mindenkinek ezt a módszert! Én kicsit kételkedtem benne és még így is bevált!!! (3x lekopogom)
2010. febr. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!