Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet mellkast véglegesen...

Hogy lehet mellkast véglegesen szőrteleníteni? /Hallottam olyat, hogy egy festő higítóval mosta ki a haját és kihullott. Lehet, hogy ez hülyeség de meglehetne csinálni? /

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez legenda. Legfeljebb az roncsolódik ami a bőrödön kívül van, de ugyanúgy ki fog nőni utána. De tuti nem vagy normális.

Kozmetikában van olyan, hogy végleges szőrtelenítés, de az se végleges, mert pár ép után nem mind, de pár szőrtüsző képes regenerálódni és úgyra kinő. Amúgy pl lehet havi egyszer gyantázni, meg ilyenek. Meg a szifilisztől és a kemoterápiától kihullik véglegesen is, ha ilyen megoldásokat keresel.

2011. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végleges az IPL.Szerintem ne próbálkozz hígítóval roncsolja a bőrt.Amúgy anatómiailag nem jut el a szőrhagymáig így felesleges is,a bőrödet kockáztatod egyedül.
2011. jún. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jún. 5. 20:21
 4/5 anonim válasza:

mi az az ipl? és azt hol lehet csinálni?

ilyenről még életembe nem hallottam :/

2012. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Keress rá az interneten,bármelyik szépségoldalon megtalálod.
2012. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!