Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! A szőrös vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! A szőrös vagy a csupasz hast/mellkast preferáljátok?

Figyelt kérdés

Férfias egy kis szőr a hason/mellkason avagy undorító?

Nyilván nem olyanra gondolok mint egy majom, valami ehhez hasonló: [link]

Ha lehet ne kislányok írjanak.


2011. szept. 4. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
azt szeretem ha oly szőrös mint 1 kutyus!
2011. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A képen lévő nekem már egy kicsit sok lenne, de amúgy tökmindegy.
2011. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a képen levő is bejön. Nem szeretem a kisfiúkat. Én a szőrös férfiakat preferálom.

21/L

2011. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a képen levő is tetszik.Ugyanis a férfiakat szeretem és nem a csupaszgilisztákat.
2011. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én azt szeretem ,ha csupasz a mellkasa..! olyan jó mikor ráfekszek és nem olyan szőrös..:)

na de ,ha szőrös lenne a párom azt is elviselném,de nekem jobb igy! amúgy izlés kérdése! ami a képen van,az még azt hiszem oké..:D

2011. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ami a képen van az számomra gusztustalan. ilyennel nem tudnám elképzelni hogy együtt legyek, engem zavar a szőr, egy nagyonpici pár szál még elviselhető, de semmi több.


27L

2011. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most biztos furcsán fog hangozni, de attól is függ, milyen az a mellkas és a has... legalábbis szerintem.

Én engem amúgy különösebben nem zavar, és egyetértek a néhány előttem szólóval, hogy a férfi legyen már férfi, és lehetőleg ne csupaszítsa le teljesen magát. A barátom pl. egyáltalán nem szőrtelenít sehol, bár nem is mondanám, hogy egy kész dzsungel található a testén, úgy nagyjából hasonlóan néz ki ő is, mint a linkelt képen található férfi. (A mellkasát és hasát mondjuk vékonyabb vonalban fedi szőr.)


De ez különben elég egyén függő. Fogsz olyat találni, akit már ennyi zavar... és fogsz olyat is találni, aki imádni fogja, és aki el is várja, hogy egy pasi legalább ennyire szőrös legyen.

22/L (remélem nem 30fölötti nők válaszát várod, és már nem számítok kislánynak...) :)

2011. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
csupasz
2011. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben a csupasz tetszett, de a mostani barátomnak szőrös és bár először furcsa volt, megszerettem és most már el sem tudnám képzelni szőr nélkül. Egyszer leszedte róla a szőrt a kapcsolatunk elején, de mondtam neki, hogy miattam nem kell, mert nem az miatt szeretem, hogy szőrös-e vagy nem, hanem sajt maga miatt, amilyen valójában.

21/L

2011. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szamóca.. ***** válasza:
100%
szőrmentes...
2011. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!