Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alkáli só kúrát lehet egy...

Alkáli só kúrát lehet egy leállt vesével alkalmazni?

Figyelt kérdés
Csak az érdemi hozzászólások érdekelnek! Köszönöm! :)
2015. márc. 10. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
NEM!
2015. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És azt megkérdezhetem Kedves hozzászóló, hogy b17-et lehet szedni vagy kenni?
2015. márc. 10. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
nem. de ilyesminek egyébként sem kellene bedőlni, csodaszerek nem léteznek.
2015. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a kemoterápia sem csodaszer...úgy értem, az is lehet éppen annyira hatástalan is, mint "hatásos"!
2015. márc. 10. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
a cézium-klorid egy neházfém sója, ami toxikus, mérgezó. Mivel a leállt vagy beteg vese nem végzi a méregtelenítést, SZIGORÚAN TILOS alkáli só kúrát alkalmazni vesebetegeknek!!!!
2015. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a kemoterápia sem elég mindig, de legalább van, amikor hat, ellentétben az ehhez hasonló, rendkívül hangzatos ígéretekkel csalogató csodaszerekkel. Csak arra jók, hogy hamis reményeket ébresszenek és lehúzzák rengeteg pénzzel azt, aki már annyira elkeseredett, hogy minden szalmaszálba belekapaszkodna a gyógyulás reményében. Beszélj a kezelőorvossal, szakorvossal, ők tudják, hogy milyen kiegészítő terápiákat érdemes alkalmazni.
2015. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

T. 5.! Köszönöm!

T. 6.! Sajnos a napokban elég sok orvos látott, illetve a leleteimet és az a döbbenet, hogy egyiknek sem tűnt fel, hogy az alapbetegségem (rák) mellett van egy leállt vesém is. Ha nem kérdezek rá, hogy ezzel együtt felvehetem-e az általuk javasolt kemot, akkor simán beadják...a kutyát sem érdekelte volna! Így most azt mondták, hogy előbb járjam körbe a vese témát, fel ne vegyem anélkül! Szóval ez is méreg meg az is...S szerintem az a kérdés, melyik az, amelyik kevésbé ártalmas! Az meg nonszensz, hogy ennyi erővel az ember magát is gyógyíthatja, ha így figyelnek rá azok az emberek, akikben elvileg megbízik! Komolyan azt érzem, hogy vagy ennyire nem számít az emberi élet vagy ennyire szar a helyzetem, amiért ilyen félvállról van kezelve...Valahol elég szomorú mindez!

2015. márc. 10. 15:36
 8/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Van valami féle tapasztalatod akár hallomásról az alkáli só alkalmazásáról?Ajánlotta neked valaki?

2015. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szép napot kedves válaszoló! Köszönöm érdeklődésed! Olvastam róla a b17 oldalon, feltettem azóta a kérdéseimet a forgalmazónak is telefonon, de kedvezőtlen válaszokat kaptam a számomra történő alkalmazhatóságot illetően. Így ez már felejtős lett a kérdés felvetése óta!
2015. márc. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!