Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az orvosok szerint állandó...

Az orvosok szerint állandó mandulagyulladásom van, és ezért a közeljövőben ki kell venni. Erre tényleg nincs semmi más megoldás, csak a műtét?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem 20 évesen vették ki de a legrosszabb ellenségemnek nem kívánom amit átéltem és az azt következő 1 hónapot.
2010. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyenkor ki kell venni, mert veszélyes. Nekem kiskoromban volt hasonló problémám, a manduláim mindig de voltak gyulladva, egyszer pl alvás közben majdnem megfulladtam, nem kaptam levegőt. Egyik orvos ismerősöm mondta, hogy ilyenkor sokan javasolják mindkét (orr és garat) mandula kivételét, mert egy idő után lehet, hogy a másik fog begyulladni.
2010. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, és 2 éve vették ki, akkor voltam 14 éves, minnél hamarabb annál jobb, a fiatal szervezet könnyen átvészeli ezt

nem volt egy leányálom, de mit ne mondjak jobban viseltem mint aki 40-50 évesen vetette ki

fájdalomcsillapítókkal nagyonjól lehet bírni az utána következő 2-3 hetet

2010. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 16. Amúgy kértetek altatást?
2010. febr. 15. 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
én kértem de azt mondták, szó se lehet róla.
2010. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mármint ki mondta? A szüleid, vagy az orvosok?
2010. febr. 15. 20:09
 7/14 anonim válasza:

Sokat olvasok a neten mindenféle egészségügyi cikkeket.. Ezzel kapcsolatban nemrégiben azt olvastam, hogy a mandula, az olyan, mint egy szűrő, vagy őrszem. Vagy képzeld el úgy, mint egy légyfogót. Magába gyűjti a szervezeted számára káros, veszélyes baktériumokat, hogy a még fontosabb, életfontosságú szerveidet védje. Nem biztos, hogy az a jó megoldás, ha kiveteted!

Sajnos, abban Neked kellene tovább kutatni, hogy hogyan tudod viszont a mandulagyulladásodat kikezelni. Az vagy , amit megeszel-mondják a 21. század sikeres gyúgyitói. De ha belegondolsz, én pont ma tettem- akkor csak nézz meg egy növényt! Kap elegendő fényt, napot? Milyen a talaja? Kizsigerezett, százéves, táplálékban szegény, nem megfelelő fajtájű földben csak kinlódnak a virágok is! Mig, ha gondosan itatod(locsolod),eteted, tápanyagot teszel a locsolóvizébe, hamarosan boldogan hálálja meg a törődésedet!Kicsit olvass utána , mi hiányozhat Neked!Nézz uténa annak is, hogy a tejtermékek mennyire ajánlottak a mai ujutasok szerint, a margarin, esetleg netán a husfélék is. Kicsit még kutatnék helyetted.

(Én mással kapcsolatban kutatgatok, a lányomnak nem meggyógyitható bőrbetegsége van... )

2010. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nekem is mondták már, hogy nem biztos, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha kivennénk. Viszont az orvos azt mondja, hogyha nem veszem ki,akkor később tovább terjedhet a betegség más szerveimre is. Viszont nem hiszem el, hogy ennek nincs más megoldása, csak ha kiveszik. Az orvostudomány már annyira fejlett, nem tudnak más megoldást találni? Vagy akár ha nem is gyógyszer, akkor is valami gyógynövényes kezelés vagy nem tudom.. valami.. Köszönöm a választ egyébként.
2010. febr. 17. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Erre a megoldas az ha kiveszik. Orvostanhallgatokent tudom, h nem hiaba tart 6 evig az egyetem, amit valasztottam. Ha az orvos azt mondja, ki kell venni, akkor tudja h miert mondja azt. Szeritem is az a megoldas, mert az allando gyulladas nem jo. es ilyen esetben tobbet art. mert ha a mandula egeszseges valoban kiszuri a fertozeseket, amik a szajuregen keresztul jutnak a szervezetetbe. viszont ha beteg, akkor mar allando fertozesnek vagy kiteve, minden nyelesnel bakteriumok kerulnek az emesztorendszeredbe
2010. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem 10 evvel ezelött a zsalya tea megszüntette a mandula gyulladast.
2010. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!