Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Azt, hiszem rájöttem egy...

Azt, hiszem rájöttem egy eddig gyógyíthatatlannak hitt betegség okára és arra, hogy hogyan lehet kigyógyulni belőle az orvosi szakmától teljesen függetlenül. Hol vannak olyan egészségügyi szakmai fórumok ahová be lehetne jelenteni az erdményeimet?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire gyötté rája? :)
2015. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy ma már népbetegségnek számító tüneteggyütes okára és sikeres kezelési ha nem teljes gyógyulást eredményező kúrára. Laboratóriumi eredmények nem állnak (még) mögöttem csak a saját eredményeim. Te szenvedsz valamilyen betegségben?
2015. márc. 15. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Hirdeted magad mint csodadoki arra a betegségre. A jelentkezökböl(ha népbetegség) már tudsz statisztikát késziteni: 10 000 jelentkezö, 9 999 elhunyt a kezelés következtében, de 1 meggyogyult. Hurráááá! Te vagy a nagy gyogyito! Valahogy' igy képzeled el a dolgot?
2015. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek labor eredményeid, akkor mik vannak? Nem értem.
2015. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Látszik, hogy baromira nem figyelsz, mert a kérdésem arra irányult, hogy hol vannak olyan orvosi szakmai fórumok ahová az eredményeimet, észrevételeimet ha úgy tetszik felfedezéseimet be lehet jelenteni? Te jössz teljesen alaptalanul, kapásból egy rágalommal, hogy "csodadoktorként" akarok dolgozni, holott a kérdésemben erről szó sem volt! És arról se, hogy kísérleti nyúlnak kívánnék használni beteg és gyógyulásra vágyó emberek tömegeit! Tudom, hogy mindenki magából indul ki és tér oda vissza. De ha Te úgy akarnál embereket(!!!) gyógyítani, hogy 10000-ből csak 1 gyógyulna meg a többi meg nem élné túl a kezeléseidet az legyen a Te bajod, ne az enyém. Mihamarabbi jobbulást és felépülést kívánok Neked, mert aki ilyen baromságokat ír mit Te, az is szenvedhet valamilyen, remélhetőleg gyógyítható agyi betegségben! :)
2015. márc. 15. 22:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló! A saját eredményeim vannak, részben a saját betsegségemről is van szó. Amiben én szenvedtem eddig de nagyon, annak a hivatalos orvostudomány nem ismeri az okát és gyógyíthatatlannak tartja ugyanakkor én nem bízva már a tehetetlen orvosi szakmában (tisztelet a kivételnek!) alternatív megoldásokat kerestem és szerencsére találtam is. Ugyanakkor közben szétnéztem az Interneten, és látom, hogy tőlem függetlenül mások is rájöttek már-e betegség gyógyításának a módjára. Ennek én örülök, mert akkor már nem csak az én felelősségem a gyógyulás lehetőségének a megmutatása azon emberek tömegeinek akik szintén ettől szenvednek! Nincs szándékomban egyébként, magam hősnek nyílváníttatni, én annak örülnék, ha az észrevételeimet, jobban nagyító alá vennék azon kutatóorvosi csoportok akiknek van lehetősége ezt a teljesen biztonságos és pofonegyszerű módszert, ellenőrzött körülmények között másoknak is felkínálni, elhozva számukra is a gyógyulás lehetőségét.
2015. márc. 15. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Publikáld az interneten vagy az index fórumon a köz javára ! De ne kezdj gyógyításba, mert az orvosi diploma nélkül a helyi törvények szerint kuruzslásnak számít és büntetrendő, még ha eredményes is.
2015. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ozmium42 ***** válasza:
Szabad tudni legalább azt, hogy milyen betegségről van szó?
2015. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az irritábilisbél-szindrómáról. Nem tudom ismered-e?
2015. márc. 18. 01:49
 10/10 anonim válasza:
esetleg megosztanád velem, mire jöttél rá? mert az egyik ismerősöm ebben szenved és segíteni szeretnék...
2015. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!